Worms Revolution Medieval Tales (PC DIGITAL)
DIGITAL

109
Nákupem získáte 4 kreditů
 • 399 Kč Není skladem
 • 109 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer, DLC
Štítky: Logické, Worms
 • Tony Bluster-Comb je novým, bezpáteřním asistentem Dona Keystonea a jelikož se jeho šéf ukrývá, potřebuje vaši pomoc. Pomozte mu zdokumentovat život druhu Wormius Rváčovus. Teď přišla vaše šance stát se legendárním hrdinou. Zaútočte na sérii hradů nacpaných puzzly a v 10 nových středověkých single-playerových misích.
  Worms™ Revolution – Medieval Tales DLC obsahuje:
  Nové mise kampaně. 10 zbrusu nových singleplayerových misích zasazených do prostředí středověku se scénářem z pera ceněného scenáristy Deana Wilkinsona.Středověké téma. Působivé středověké prostředí pro Worms™ Revolution, které můžete využít v lokálních i online soubojích.5 nových klobouků. Ozdobte si svojí žížalu pokrývkou hlavy pro hrdinu, čaroděje, farmáře, stráž nebo kata.3 nové sady zvuků. Toužili jste po tom, aby vaše žížala mluvila jako hrdina, rukojmí nebo darebák? Teď může!Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Worms Revolution Medieval Tales.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Worms Revolution Medieval Tales (PC DIGITAL)!