WRC 7 FIA World Rally Championship (PC DIGITAL) + BONUS!
DIGITAL

829 
Nákupem získáte 33 kreditů
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, On-line multiplayer
Štítky: Auta, Offroad, Rally
 • Nová fyzika odráží sílu rallye automobilů WRC 2017. Zcela změněné trasy zajišťují maximální realistický dojem během jízdy. Lokální hra pro multiplayer na rozděleném monitoru. Každý týden online výzva.

  Objednej si hru WRC 7 FIA World Rally Championship před premiérou a dostaneš bonus - automobil Porsche 911 GT3 RS R-GT!

  Splň si svá přání a usedni za volant legendárního modelu automobilu: silného Porsche 911 GT3 RS R-GT, řízeného Romainem Dumasem, jezdcem na závodech FIA R-GT Cup. Řízení závodního automobilu se zadním pohonem je vynikající zkušenost ve WRC a je jedinečnou výzvou pro každého hráče, který hledá nové zážitky. Porsche 911 GT3 RS R-GT je k dispozici ve všech herních režimech (kromě Kariéry a personalizovaných  Mistrovství) a ve všech rallye, v kategorii "Bonusové automobily".

  Zúčastni se 13 závodů a překonej 52 věrně znázorněných speciálních úseků Mistrovství světa v rallye FIA. Staň se těmi nejlepšími jezdci WRC a usedni za volantem nových, rychlejších, silnějších a ovladatelnějších aut. Vyber si jeden z perfektně napodobených vozů umožňující realistickou jízdu rallye automobilů od renomovaných výrobců jako je  Hyundai, Toyota, Citroën a Ford. Dostupných je 55 oficiálních týmů, zejména široký výběr řidičů tříd WRC 2 a WRC Junior. Na 13 časových úsecích v režimu Epic Stages, které trvají až 15 minut, čekají na hráče neuvěřitelné emoce – je to nejtěžší test odolnosti jak pro jezdce, tak pro fanoušky WRC!

  Charakteristika hry:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí WRC 7 FIA World Rally Championship (PC DIGITAL) + BONUS!!