WRC FIA World Rally Championship 2 (PC) DIGITAL
Digital

259
Nákupem získáte 3 kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 5879
 • Cesta do WRC: Odstartujte vzrušující kariéru ve světě rally! Vytvořte si svůj tým úplně od nuly, probojujte si cestu různými závody a událostmi a staňte se šampionem WRC! A také se staňte vedoucím týmového managementu: Vybírejte si události, kterých se zúčastníte, na základě času a rozpočtu a řiďte váš vlastní tým (sponzory a inženýry, mechaniky, spolujezdce). WRC rally škola: Jste si jistí, že máte všechno, co potřebuje šampion rally? Splňte výzvy WRC rally školy, byste se naučili, jak zvládnout ty nejdůležitější techniky řízení v rally! Hot Seat: Hrajte se svými přáteli stejný závod jeden po druhém u jednoho počítače! Dostupné jsou režimy samostatná časovka, samostatné rally a šampionát. Super speciální závody: Zažijte napětí v závodech jeden na jednoho! Máte šanci vyzvat vaše oblíbené závodníky na známých stadionech nebo ve venkovních arénách! Městské úrovně: Přáli jste si někdy vidět WRC auta uhánět po ulicích známých měst jako třeba Berlín? Tady máte šanci!

  Obsahuje Safari Rally DLC a Tokyo Urban Stage DLC!

   

  Oficiální WRC závody jsou zpět s oficiálním šampionátem 2011, se zbrusu novým obsahem a s úplně novými herními režimy! To pravé vzrušení z driftování, skoků, zatáčení přes ruční brzdu a bouraček se vrací na PC!

   

  Hlavní vlastnosti:

  Cesta do WRC: Odstartujte vzrušující kariéru ve světě rally! Vytvořte si svůj tým úplně od nuly, probojujte si cestu různými závody a událostmi a staňte se šampionem WRC! A také se staňte vedoucím týmového managementu: Vybírejte si události, kterých se zúčastníte, na základě času a rozpočtu a řiďte váš vlastní tým (sponzory a inženýry, mechaniky, spolujezdce). WRC rally škola: Jste si jistí, že máte všechno, co potřebuje šampion rally? Splňte výzvy WRC rally školy, byste se naučili, jak zvládnout ty nejdůležitější techniky řízení v rally! Hot Seat: Hrajte se svými přáteli stejný závod jeden po druhém u jednoho počítače! Dostupné jsou režimy samostatná časovka, samostatné rally a šampionát. Super speciální závody: Zažijte napětí v závodech jeden na jednoho! Máte šanci vyzvat vaše oblíbené závodníky na známých stadionech nebo ve venkovních arénách! Městské úrovně: Přáli jste si někdy vidět WRC auta uhánět po ulicích známých měst jako třeba Berlín? Tady máte šanci!
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

assassinscreedshadows, yasuke, naoe, purearts
theboys, banda, amazonprime
metalgearsoliddelta, metalgearsolid, snakeeaster
pointandclickadventures, hernicteni, adventury
soulsborn, darksouls, komiksycesky
assassinscreedshadows, acshadows