WWE 2K18 (PC) DIGITAL
DIGITAL

1 350
Nákupem získáte 54 kreditů
 • 1 350 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer, Lokální multiplayer
Štítky: Boxování, Wrestling
Hra také dostupná pro:  XONE
 • Největší videoherní značka v historii WWE se vrací jako WWE 2K18! Se Superstar na obálce Sethem Rollinsem vás WWE 2K18 dostane blíž k ringu než kdy předtím, a to díky úderné akci, strhující grafice, napětí, vzrušení, novým herním režimům, dodatečným typům zápasů, širokým možnostem tvorby a všemu, co na WWE 2K zbožňujete. Be Like No One.

  Nejrealističtější video hra WWE všech dob!

  Ten nejrealističtější videoherní zážitek s WWE je nyní ještě napínavější díky přídavku zápasů pro osm mužů, nového systému úchytů, nové detekci hmotnosti, tisíců nových animací a obrovské zákulisní oblasti. Zcela nový renderovací engine také propůjčuje WWE 2K18 zcela nový vizuální vzhled a vdechuje život napětí WWE jako nikdy dřív!

  MyCAREER

  Nový systém MyCAREER vás vyšle na cestu za slávou, která vede kolem WrestleMania. Prozkoumejte WWE jako nikdy dřív pomocí volného pohybu v zákulisí, rozhovorům s WWE Superstars, utváření aliancí, dělání nepřátel, vyhledávání úkolů a vymýšlení strategie pro nadcházející zápasy.

  ROAD TO GLORY

  Dokáže se váš MyPLAYER dostat do WWE Hall of Fame? Představujeme zcela nový systém ROAD TO GLORY! Soutěžte se soupeři online a vylepšete si postavení MyPLAYER tím, že získáte odemknutelné předměty, bonusy a vylepšení, zatímco si zajistíte vstup na Special Events, které se konají mimo rámec speciálních zápasů WWE z reálného světa, jako jsou placené zápasy.

  Dynamický Creation Suite

  Přizpůsobte si WWE jako nikdy dřív díky ještě širší sadě úprav a nové možnosti Custom Match! Robustní Creation Suite také nabízí ještě detailnější funkce pro Create-a-Superstar, Create-a-Video a Create-an-Arena.

  Doopravdy TA NEJVĚTŠÍ SOUPISKA VŠECH DOB!

  Ovládněte ring pomocí SPOUSTY svých oblívených WWE, NXT a legendárních Superstars! Neděláme si legraci, WWE 2K18 nabízí tu nejkompletnější soupisku těch největších a nejzářivějších Superstars z WWE a NXT a Legends, které kdy poctily ring WWE!

  Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/

  © 2005-2017 Take-Two Interactive Software, Inc. a její pobočky. 2K, logo 2K a Take-Two Interactive Software jsou obchodní značky registrované ochranné známky Take-Two Interactive Software, Inc. Vyvíjí YUKE’S Co., Ltd. YUKE’S Co., Ltd. a její logo jsou obchodní značky či registrované obchodní známky YUKE’S Co., Ltd. Veškerý kód, jména talentů, obrázky, podoba, slogany, wrestlingové chvaty, obchodní značky loga a autorská práva WWE jsou výhradním majetkem WWE a jejích poboček. © 2017 WWE. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní obchodní značky, loga a autorská práva jsou majetkem příslušných vlastníků.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí WWE 2K18 (PC) DIGITAL!