WWE 2K19 Deluxe (PC) DIGITAL
DIGITAL

2 025
Nákupem získáte 81 kreditů
 • 2 025 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer, Lokální multiplayer
Štítky: Boxování, Wrestling
Hra také dostupná pro:  PS4XONE
 • Obohaťte si zážitek s WWE 2K a vylepšete si verzi na WWE 2K19 Digital Deluxe Edition, která vám zaručí předčasný přístup a možnost hrát o čtyři dny dříve! WWE 2K19 se vrací jako vlajková loď videoherní značky WWE a s ní přichází i Superstar z obálek AJ Styles! WWE 2K19 bude obsahovat obrovskou soupisku těch nejpopulárnějších Superstars a Legends WWE a NXT! Užijte si autentickou hratelnost, spoustu tvůrčích možností, druhů zápasů, animací a mnoho dalšího! 

  Předobjednejte si WWE 2K19 Deluxe Edition a získejte speciální bonusový obsah!

  Kopie hry WWE 2K19 Přístup k digitálnímu obsahu ze Season Pass pro WWE 2K19 (podrobnosti oznámíme v létě) Přístup k bonusovému předobjednávkovému digitálnímu obsahu z WWE 2K19 (podrobnosti oznámíme v létě) Přístup k digitálnímu obsahu z Collector’s Edition WWE 2K19 (podrobnosti oznámíme v létě)

  © 2005-2018 Take-Two Interactive Software, Inc. a její pobočky. 2K, logo 2K a Take-Two Interactive Software jsou obchodní značky registrované ochranné známky Take-Two Interactive Software, Inc. Vyvíjí YUKE’S Co., Ltd. YUKE’S Co., Ltd. a její logo jsou obchodní značky či registrované obchodní známky YUKE’S Co., Ltd. Veškerý kód, jména talentů, obrázky, podoba, slogany, wrestlingové chvaty, obchodní značky loga a autorská práva WWE jsou výhradním majetkem WWE a jejích poboček. © 2018 WWE. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní obchodní značky, loga a autorská práva jsou majetkem příslušných vlastníků.

  Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí WWE 2K19 Deluxe (PC) DIGITAL!