X-Blades
PC

(5x)
99
Nákupem získáte 1 kredit
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: Fantasy, TPS
 • Kdysi dávno, v časech, které si dnes pamatují už jenom bohové, vládla vesmíru dvě mocná stvoření, která byla uctívána všemi rasami. Ale zatímco Světlý stál na straně dobra a pomáhal svým následovníkům, jak jen mohl, Temný byl jeho pravým opakem. Nikdy nekončící bitva mezi nimi trvala celá staletí, po která lidé trpěli bojem, jenž otřásal samotnou podstatou vesmíru. S pomocí lsti se nakonec Světlému podařilo zbavit Temného jeho božských schopností a uvěznit je v magickém artefaktu. Skrze vzájemné pouto tím však Světlý přišel i o vlastní moc a od těch dob se v rozlehlém, prastarém chrámu skrývají dva artefakty oplývající absolutní mocí - mocí konat dobro i zlo. Jakákoliv lidská bytost, která se jich dotkne, bude strašlivě prokleta a síla temnot se opět probudí... Atraktivní hlavní hrdinka ve stylu anime, inovativní zbraně umožňující zároveň střelbu na dálku i boj zblízka, RPG prvky sloužící k zlepšování dovedností a vylepšování zbraní, více než 20 druhů magie rozmanitých tříd, na 40 odlišných venkovních i vnitřních lokací, alternativní zakončení v závislosti na rozhodnutích hráče, přes 30 různých tříd protivníků. Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • sqfe

   martin schovanec:mohu se zeptat proč nevídáváte i konzolové verze?

  • Kovi

   Dewarter: Podle toho co vím, je to zatím mírně zamotané a situace kolem sběratelské edice mi není úplně jasná. Snad budeme už brzo vědět něco konkrétního.

  • Dewarter

   Chtěl bych se zeptat, jestli je už známo přesné datum dostupnosti Royal edice pro PC?

  • HYPERMAX

   Sběratelská edice určitě bude. Viz: http://www.hypermax.cz/xblades/news

  • Anoli

   Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli bude dostupná i zběratelská edice pro PC?

Hodnocení zákazníků (5)
Přidat hodnocení

mno skuste a uvidite :D ja to skousel kvuli ..... no hadejte .... tak vinecham zapory a mame 80% :D

Nic moc... mohlo být lepší, ale jít do jedné lokace, všechno tam vymlátit a pak jít jinam a zase tam něco vymlátit... nic extra. Hráče začátečníky může ještě uspokojit, ale pro zkušené HRŮZA

byt to ve stylu Prince of Persia tak je to dobra hra ale takhle ....

Tuto hru nekupujte, vyplatila by se jen v případě že by k ní byl guláš a pivo, to celé za symbolickou cenu 1 Kč. 700 to je výsměch.

Mohla to být solidní pecka, která se mohla postavit peckám typu Devil May Cry 4 a jiným. Ale dost tragický příběh, sterilní hratelnost a nudné souboje tuto hru citelně shazují. Oproti DMC 4 má ale X-Blades jednu výhodu - hlavní hrdinka. Přeci jenom je lepší koukat na nazlobenou princeznu než na steroidového nařachance. I když charisma má mnohem lepší Dante a Nero.