XBOX 360 Elite System + Fable 2
X360

(1x)
7 990
Poštovné zdarma
Nákupem získáte 80 kreditů
Lokalizace: České titulky
Štítky: Herní konzole
 • Druhý díl tohoto nelineárního RPG - který ani tak nemá být klasickou hrou na hrdinu, jako spíše simulátorem role, kterou si sami definujete. V praxi to znamená, že pokud budete obchodovat s kupcem, který svoji maringotku zastavil na mýtině v lese, časem si tam postaví dům a během nějakých deseti let tam bude malá vesnice. Pokud jej ale naopak okradete a zabijete, mýtina zpustne a postupně zaroste lesem. Fable 2 se odehrává během nějakých 50 let a po celou tu dobu se jednotlivé lokace vyvíjejí dle zásahů hráče. V souvislosti s herním světem se tvůrci rozhodli umožnit hráči, aby koupil cokoliv. Můžete si koupit chatrč v lese, domek ve vesnici, hrad ve městě nebo dokonce i jeskyni. Pokud si koupíte hrad, stanete se zároveň pánem města v jeho okolí. Jestliže se zástupci daného města doposud hádali s církevními hodnostáři z blízkého kostela, kupte i kostel - problém vyřešen. Peter Molyneux chce, abyste nehráli jen skrz nějaký předepsaný svět a příběh, chce abyste hráli skrz poctivou simulaci. To je podle něj pravé next-gen RPG. Každý dobrý příběh stojí na bohatě vykreslených postavách, které se chovají přirozeně. Ve Fable 2 můžete mít sex. Tentokrát je také možné rozhodnout, zda si vezmete ochranu proti početí nebo ne. Pokud si ji nevezmete, nejspíš založíte rodinu. Skvělé na tom je, že pokud jste si na začátku hry vybrali ženskou postavu, pak budete moci poprvé v historii her otěhotnět. Vaše rodina pak může žít v chatrči nebo hradu – podle toho kolik jim dáte peněz. Při životě na hradě ale mohou vaše děti začít tloustnout, pokud jim nadále budete dávat příliš mnoho jídla a prostředků. Souboje budou inovovány především díky lepšímu fyzikálnímu modelu, chytře provázanému s návrhem hratelnosti. Zatímco dříve jste při máchání mečem mohli promáchnout skrz prostředí (zeď, strom apod.), ve dvojce se každý dotek s prostředím přesně počítá, takže abyste se mohli kolem sebe pořádně ohánět mečem, nesmíte zůstat v nějaké úzké uličce apod.
  Exkluzivní komplet konzole XBOX 360 Elite a RPG hry V ČEŠTINĚ Fable 2. Kupte si konzoli v této nabídce a dostanete dlouho očekávanou novinku Fable 2 ZDARMA. Nabídka platí jen do půlky listopadu.

  Poslední řada XBOX360 s názvem Elite vyvedená v černé barvě se může pochlubit pevným diskem s kapacitou 120GB, bezdrátový ovladač v černé barvě, HDMI výstup a kabel, headset v černé barvě a komponentní HD AV kabel.


  Elegantní design, špičkový výkon a bohaté online možnosti jsou stěžejní parametry této konzole nové generace. Součástí konzole je neplacená Xbox Live - Silver služba, díky které se můžete bez poplatků komunikovat s ostatními hráči z celého světa (textovou či hlasovou formou), stahovat dema a trailery, či další herní meteriály jako jsou nové levely, mapy, zbraně apod. + obsah vytvořený samotnými hráči.

  Technické údaje:
  Trojjaderný processor běžící na 3.2 GHz každý
  512 MB RAM GDDR3 700 MHz
  Grafická karta ATI 500 MHz
  12ti-rychlostní DVD mechanika, která dokáže přečíst formáty: DVD-Video, DVD-ROM, DVD-R/RW, DVD+R/RW, CD-DA, CD-ROM, CD-R, CD-RW, WMA CD, MP3 CD a JPEG Photo CD..
  Tři USB 2.0 porty, jeden ethernetový port a otvor pro WiFi adaptér (802.11 A/B/G).

  Veškeré hry při tom podporují formát obrazu 16:9, v rozlišení od 720p a 1080i, včetně anti-aliasingu (vyhlazení hran) a podpory zvukového standardu 5.1.

  Fable 2 v češtině:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • street

   chtel bych se zeptat jestli je pravda to ze se tahle hra(fable2) prej neda hrat na xbox arcade?

  • Sound1x

   Aha teď sem si všiml že jen do půlky listopadu.

  • Sound1x

   Doufám, že mi někdo odpoví, chci se zeptat, jestli ještě tahle nabídka Elite+Fable 2 platí a pokus ano tak jestli mám jistotu, že konzole bude disponovat základní deskou Falcon(65nm CPU a 90nm GPU)lze též poznat podle příkonu 175w, Děkuji.

  • Eric

   Jedná se o novou verzi konzole nebo starší?

  • Doca

   je k tomu,český manual.Děkuji za odpověd

  • Mou_Cha

   jééééééééééééé.. 2 dny poté co jsem si tady koupil Xb Elite se zjeví tahle nabídka.. mám to ale smůlu :( :( :(

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Pokud máte rádi RPG a uvažujete o koupi luxusní verze Xboxu, teď je asi ta nejlepší chvíle se rozhodnout!