XCOM 2 Digital Deluxe (PC DIGITAL)
DIGITAL

1 755
Nákupem získáte 70 kreditů
 • 1 755 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: Sci-Fi, Tahové
 • XCOM 2 Digital Deluxe Edition obsahuje plnou hru, XCOM 2 Reinforcement Pack a digitální soundtrack.

  XCOM 2

  XCOM 2 je pokračováním Hry roku 2012 – oceňované strategie XCOM: Enemy Unknown.

  Země se změnila. Dvacet let uplynulo od okamžiku, kdy světoví lídři bezpodmínečně kapitulovali a poslední linie obrany země před mimozemšťany – XCOM – byla rozpuštěna. Nyní vládnou Zemi mimozemšťané. Budují zářná města, která slibují skvělou budoucnost pro lidstvo, ale pod tím vším se skrývá zlověstný plán a likvidace všech, kdo si troufnou odporovat jejich novým nařízením.

  Jen ti, kdo žijí na kraji světa, mají to, co by se dalo nazývat svobodou. A právě tady se seskupují síly, aby se postavily za humanitu. Zbytky jednotek XCOM, které jsou stále na útěku, musejí povstat z popela, odhalit hrozivou pravdu za mimozemskou okupací a zničit mimozemskou hrozbu jednou provždy.

  XCOM NA ÚTĚKU: Ujměte se velení Avengeru, kdysi zásobovací lodě mimozemšťanů, nyní mobilního velitelství jednotek XCOM. NAVERBUJTE VOJÁKY ODPORU: Pět tříd vojáků, každá se svým vlastním stromem dovedností. Mezi nimi jsou i novinky jako například Momentum, se kterou můžete vytvářet vojáky na míru vaší taktice. TAKTICKÝ GERILOVÝ BOJ: Nové herní koncepty nabízejí více flexibility taktiky v boji. Momentálně stav světa ovlivňuje prostředí každé mise. Použijte utajení k přepadení nepřátelských jednotek. Oberte nepřátele o cenné vybavení a artefakty. Zachraňujte důležité osoby a padlé vojáky tím, že je odnesete do bezpečného místa. NOVÉ DRUHY NEPŘÁTEL: Pestrá nabídka nepřátel druhu ADVENT, útočných síl mimozemských okupantů, skýtá taktickou výzvu. ZKOUMEJTE, VYVÍJEJTE A VYLEPŠUJTE: Upravujte a stavte nové místnosti na Avengeru, které zajistí jednotkám XCOM nové dovednosti na bojišti.  Využijte své vědce a inženýry k výrobě a vylepšování výzbroje a výstroje podle vaší taktiky. KAŽDÁ MISE PŘEDSTAVUJE UNIKÁTNÍ VÝZVU: Vydejte se na mise po celém světě, od divočiny, přes centra obrovských měst vybudovaných mimozemšťany, až do jejich základen. VYTVÁŘEJTE VLASTNÍ MODY: Komunitní nástroje vám umožní vytvoření vlastních kampaní, taktickou hru, vetřelce, herní třídy, strategické prvky, a vše sdílet přes Steam Workshop. PUSŤTE SE DO SOUBOJŮ V MULTIPLAYERU: Smíšené týmy mimozemšťanů a lidí bojují proti sobě na náhodně generovaných mapách.

  Use of this product requires agreement to the following third party end user license agreement:  http://www.take2games.com/eula/

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (10)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   czlukas: Ano, stále ho ke hře získáte.

  • czlukas

   Pokud si koupím teď, dostanu také Resistance Warrior Pack, nebo to bylo jen při předobjednávce jako na steamu?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Vašek: Dárky k digitálním verzím her bohužel nijak neovlivníme, stejně jako cenu. Je to jednoduše úplně stejná verze jako na Steamu, za cenu kterou určí český distributor. V případě digitálu s ní hýbat nemůžeme.

   Na češtině by jsme se rádi podíleli, ale nemůžeme momentálně nic slíbit. Snad vše klapne :)

  • Vašek

   Docela jsem se těšil na oznámení deluxe edice a na dárek ke hře, ale jsem trochu zklamaný z toho, že jde vlastně o to samé co je na steamu a k deluxe edici vlastně žádný bonus od xzone není, zatím co k normální edici je tričko. Za sebe mohu říci, že jste mě postavili před nelehké rozhodování mezi deluxe edicí a bonusem k normální krabicové verzi.
   Chtěl bych se zeptat je v plánu, že se xzone bude podílet na překladu hry do češtiny, nebo, že nabídne trička i k deluxe edici?
   P.S. Já češtinu nepotřebuji, ale člověk přeci jen postřehne drobnější detaily, když si hru může vychutnat v rodném jazyce.

  • MiLaCzech

   Jan Bobrovský: Ano, to odpovídá... 1099+549=1648,- tedy tento DLC balíček si kupující plně hradí a jako bonus dostane DLC Resistance Warrior Pack a digitální soundtrack. \"Krabicová\" verze hry má dle mého lepší(atraktivnější) bonus k předprodeji než Deluxe verze, a to je trochu škoda.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   MiLaCzech: XCOM 2 Digital Deluxe obsahuje nejen Resistance Warrior Pack, ale hlavně Reinforcement Pack v hodnotě 549 Kč.

   Dunka Dunka: Kód obdržíte těsně před vydáním nebo současně s vydáním hry. U každé hry to bývá různé. V poslední době je zvykem, že kód obdržíte dříve, aby jste si hru mohl předem stáhnout a být připraven na start :)

  • Dunka Dunka

   Dobrý den,
   kód dostanu okamžitě po koupi nebo až po vydání hry?

  • MiLaCzech

   K zamyšlení: XCOM 2 za 1099 Kč s tričkem jako bonusovým dárkem za předobjednání. Zatímco XCOM 2 Digital Deluxe za 1649 Kč s dárkem Resistance Warrior Pack což je jak sami uvádíte jeden menší bonusový DLC balíček. Vypadá to, jako by klasická edice měla lepší/atraktivnější odměnu za předprodej než Deluxe verze.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   sierpe: Jde o dvě různé věci. Reinforcement Pack je velká kolekce několika DLC, která budou do XCOMu časem vycházet (taková obdoba Season Passu).
   Resistance Warrior Pack je jeden menší bonusový DLC balíček s novým oblečením, barvami atd.

  • sierpe

   Dobrý den jaký je prosím rozdíl mezi Reinforcement Pack a RESISTANCE WARRIOR PACK. Není to náhodou to stejné..?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí XCOM 2 Digital Deluxe (PC DIGITAL)!