X-COM: Apocalypse
DIGITAL

134

Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: Sci-Fi, Tahové
 • Dnes večer se plíží městem něco zlého...

  Země je zpustošená přelidněností, lokálními konflikty a mimozemskou invazí. Obyvatelstvo se shromáždilo do obřích měst, z nichž první vznikl Mega Primus.

  V roce 2084 se zhroutila utopie, společnost se rozpadla a Mega Primem otřásají nepokoje. Oblast navíc terorizují mimozemšťané. UFO se rojí Dimenzními branami. Město se ocitá v obležení neznámými nepřáteli.

  Vaším úkolem, jako velitele X-COM, bude bojovat s mimozemskou agresí a odhalit jejich smrtící plány. Ale pozor! Mimozemská infiltrace města a jeho politických organizací vás může dostat pod palbu kriminálních gangů, náboženských sekt a dokonce i policie!

  Flotila mimozemšťanů zaplňuje oblohu, příšery terorizují město, všude vládne chaos... Vítejte ve válce, vítejte do Apokalypsy.

  Hlavní vlastnosti:

  Třetí hra velmi úspěšné napínavé série X-COM, jdoucí ve stopách X-COM: UFO Defense a X-COM: Terror from the Deep. Bojujte nad městem s mimozemskou invazní flotilou v reálném čase. Odrážejte záplavu mimozemšťanů v reálném čase nebo v tahových taktických misích. Zkoumejte mimozemské technologie. Vytvářejte novější a ničivější zbraně. Zničte sympatizanty mimozemšťanů a potlačte mimozemskou invazi. Přesuňte válku do jiných světů v Cizácké dimenzi.

  Use of this product requires agreement to the following third party end user license agreement:  http://www.take2games.com/eula/

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí X-COM: Apocalypse!