Yakuza Kiwami 2 (PC) klíč Steam
DIGITAL

799 
Nákupem získáte 31 kreditů
 • 799 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina, Japonština
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče
Štítky: TPS, Mafiánské
 • Kazuma Kiryu, Drak Dojimy, musí čelit ctižádostivému Ryuji Goda, Drakovi Kansai, ve válce mezi dvěma soupeřícími klany yakuzy. Extrémní obnovení jednoho z nejznámějších titulů o Yakuze, nyní v ohromujícím 4K formátu a s odemknutým framerate. Drak může být jen jeden.


  O hře:

  Kazuma Kiryu si myslel, že jeho dny v klanu Tojo jsou již minulostí. On a mladá dívka nacházející se pod jeho ochranou, Haruka Sawamura, si vybudovali klidný život na popelech konfliktu. Ale stačil jeden výstřel, aby to vše skončilo. Yukio Terada, pátý předseda klanu Tojo, byl zavražděn. Válka se rýsuje na obzoru a proto se legendární Drak Dojimy vrací do světa, který chtěl navždy opustit.

  Kiryu, zvaný Dragon of Dojima, se musí vydat na cestu do města Sotenbori nacházející se v prefektuře Osaka a pokusit se vyjednat smír mezi soupeřícími klany. Ryuji Goda, známý jako Dragon of Kansai, se ale nezastaví před ničím, aby se mu podařilo rozpoutat válku. V tomto světě může být jen jeden Drak...


  Předělaná od základů, hra Yakuza Kiwami 2 využívá Dragon Engine k vylepšení jednoho z vynikajících titulů této série tak, aby se stal moderní klasikou. PC verze obsahuje všechno to, co fanoušci očekávají: rozlišení 4K, odemknutou framerate, přizpůsobitelné ovládání a bohaté grafické možnosti.

  Zahrajte si své oblíbené minihry, včetně aktualizovaných verzí simulátoru Cabaret Club a Clan Wizard, nebo si vyzkoušejte všechny nové doplňky jako porty Virtual On, golf bingo a Toylets.

  Další novinkou v Kiwami 2 je také Majima Saga, ve které Goro Majima vystupuje ve svém vlastním hratelném dobrodružství a odhaluje události, ke kterým došlo před začátkem hry.

   

    

   © SEGA. SEGA, the SEGA logo and YAKUZA are either registered trademarks or trademarks of SEGA Holdings Co., Ltd. or its affiliates. All rights reserved. SEGA is registered in the U.S. Patent and Trademark Office. All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Yakuza Kiwami 2 (PC) klíč Steam!