Yo-Kai Watch 3 (Switch DIGITAL)
3DS DIGITAL

1 099
Nákupem získáte 11 kreditů
 • 1 099 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: Nintendo StoreNintendo Store
 • Nezbedná stvoření známá jako Yo-kai jsou všude a je na Natovi a Hailey Anne, aby se s nimi spřátelili, bojovali a řešili problémy v YO-KAI WATCH 3 pro systémy rodiny Nintendo 3DS. Sledujte dva paralelní příběhy a odhalte záhady skrývající se za zvláštními úkazy, během vašich setkání s více než 600 Yo-kai a s použitím nového bojového systému s 3x3 mřížkou navrženého na strategické střídání útoků a úhybů.
  Více Yo-kai, více záhad! Američtí Yo-kai se dostali do YO-KAI WATCH 3 a jsou to pořádní rošťáci. Když už mluvíme o potížistech, v BBQ zombíci vylézají z hrobů a Nate musí během Noci Zombie osvobodit město.
  Pokud se zombie bojíte, můžete zkusit najít poklad při prozkoumávání náhdně generovaných dungeonů a objevit pravdu o záhadných ruinách, které jsou rozeseté po celém kontinentu s Yo-kai Blasters T skupinou.
  Setkejte se s Hailey Anne a Usapyonem při jejich řešení případů jako YO-kai detektivové ve Springdale Objevte lokace inspirované Amerikou, jako St. Peanutsburg, kde se Yo-kai amíci stávají nekontrolovatelnými Bojujte s novými bossy, seznamte se s více než 600 Yo-kai a bojujte s novým bojovým systémem s 3x3 mřížkou V BBQ se vydejte na dobrodružství na raftu, vyzkoušejte nové Crank-a-kai a potkejte nové Americké Yo-kai Vytrénujte svého vlastního Nyana, Yo-kai podobné kočce v Build-a-Nyan Nandejte to zombíkům v novém módu Zombie Night - to je invaze! Spojte s verzemi YO-KAI WATCH 2 a YO-KAI WATCH BLASTERS a získejte speciální Yo-kai Objevte poklad jako členové Yo-kai Blasters T skupiny a probijte se přes náhodně generované dungeony
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Yo-Kai Watch 3 (Switch DIGITAL)!