Yo-Kai Watch
3DS

(1x)
649
Nákupem získáte 6 kreditů
Doporučený věk: Od 7 let
Štítky: Fantasy
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 24395
 • Plnění těchto dodatečných úkolů hráčům pomůže získat další úrovně pro jejich Yo-kai a někdy dokonce najít úplně nové Yo-kai! Existující Yo-kai hráči budou moct dokonce kombinovat pomocí Yo-Kai Fusion a vytvořit tak nové unikátní a mocné členy do svého týmu, přičemž některé z nich nebude možné získat žádným jiným způsobem.
  Yo-Kai jsou stvoření tajně obývající náš svět. Některá jsou roztomilá, jiná strašidelná nebo poťouchlá. A jsou všude! Jakmile je najdete, tak se z nich stanou členové vašeho týmu, se kterým šlapete na paty ďábelským Yo-Kai.  ZACHRAŇTE OBYVATELE
  S Yo-kai Watch konečně uvidíte normálně neviditelné Yo-Kai skrývající se ve všech koutech vašeho města. Mnozí z nich lidem ubližují, a tak musíte složit tým šesti Yo-Kai a s jeho pomocí zachraňovat všechny situace. Každý Yo-kai má jedinečnou povahu a vlastnosti. Složit z nich pořádný tým tedy není nic jednoduchého. Pro řešení různých problémů potřebujete strategicky tým obměňovat. Jedině tak ďábelské Yo-Kai dostanete na kolena!

  Yo-Kai Watch

  PROZKOUMEJTE CELÉ MĚSTO
  Kromě rozsáhlého hlavního příběhu pak hráči narazí také na stovky vedlejších úkolů roztroušených po celém Springdalu. Průzkumem města a hledáním těchto úkolů bude možné bavit se pěkně dlouho. Springdale je rozsáhlé město plné obchodů, parků, lesů a celé řady tajných lokací, které čekají na své objevení.

  Yo-Kai Watch

  ZÍSKÁVEJTE NOVÉ YO-KAI
  Plnění těchto dodatečných úkolů hráčům pomůže získat další úrovně pro jejich Yo-kai a někdy dokonce najít úplně nové Yo-kai! Existující Yo-kai hráči budou moct dokonce kombinovat pomocí Yo-Kai Fusion a vytvořit tak nové unikátní a mocné členy do svého týmu, přičemž některé z nich nebude možné získat žádným jiným způsobem.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

Yo-kai Watch se původně tvářili jako konkurence Pokémonů, ale dle mého názoru je v mnoha směrech překonali. Hra příkladně ukazuje, jak lze využít potenciál a to nejen herní, ale i potenciál a možnosti samotné konzole a vtáhnout hráče do děje jak příběhem, tak jeho skutečnou, fyzickou pomocí. Osobně se nemůžu dočkat dalšího pokračování.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Krásná hra s dětskými motivi.

Sledujte nás na instagramu