Yoku's Island Express
DIGITAL

419

Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • 419 Kč
  Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamKód produktu: 7435842
 • Yoku dorazil na ostrov Mokumana, aby si užil pohodu a slunné počasí během doručování zásilek v tropickém ráji!
  Bohužel starověký bůh ostrova je uvězněn v neklidném spánku a tak Yoku musí cestovat po celém ostrově a to díky unikátní kombinaci mechaniky flipperů, plošinkování a prozkoumávání otevřeného světa. Bude prožívat úžasné dobrodružství a pomáhat všem potřebným!

  Házejte s naším malým hrdinou sem a tam po tomto ohromujícím, ručně malovaném ostrově. Na vaší cestě přestavíte poštu, objevíte tajemství Ovocného oltáře a probudíte starého boha z jeho hlubokého spánku.

   

  Herní vlastnosti:

  PINBALLOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ V OTEVŘENÉM SVĚTĚ: Yoku’s Island Express to je netypické spojení pinballu s prvky plošinových her. Nelineární hra umožňuje aby si hráč vybral svůj vlastní postup ve hře pro řešení četných úkolů.  

  VÍTEJTE NA OSTROVĚ MOKUMANA: Prozkoumávejte dle libosti obsáhlá zákoutí ostrova, včetně tropických pláží, plných života džunglí, sněhem zasypaných hor, tajemných jeskyní a horkých termálních pramenů!
  ODEMKNĚTE ÚŽASNÉ NOVÉ SCHOPNOSTI: Pomáhejte přátelským místním obyvatelům a získáte řadu fantastických nových power-upů! Vysávejte výbušné slimáky a pomocí Noisemakera probouzejte spící vesničany.

  VTAHUJÍCÍ DĚJ: Poznejte zajímavé postavy díky četným příběhovým linkám a objevte největší tajemství ostova. Možná se vám podaří také obnovit poštu. 

  EPICKÉ BITVY S BOSSY: Připravte se na souboje s obrovskými bossy a „doručte” poslední ránu speciální kulkou. 
  KRÁSNÁ GRAFIKA: Prohlédněte si úchvatné, ručně malovaná umělecká díla zkušených výtvarníků z oblasti herního průmyslu.


 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Yoku's Island Express!

Sledujte nás na instagramu