Zaklínač
PC

(158x)
599
Nákupem získáte 12 kreditů
Štítky: FPS, Fantasy
Jazyk: Český dabing
Kód produktu: 11209
 • Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  Balení hry je obsahově velice pestré. Najdete v ní: DVD s kompletní profesionální českou verzí hry, lepší balení – ražba na přední straně, širší krabička, CD se soundtrackem, barevná tištěná mapa velikosti A3, tištěný barevný 80ti stránkový průvodce hrou, tištěný 124 stránkový CZ/SK manuál a tištěná povídka od Andrzeje Sapkowského (cca 40 stran).

  Zaklínač v sobě snoubí divácky a vizuálně úchvatnou akci s detailně propracovaným a spletitým příběhem. Děj je zasazen do světa, jejž vytvořil oblíbený polský autor Andrzej Sapkowski a který se v některých aspektech podobá ostatním fantasy světům - ve spoustě prvků se od nich však diametrálně odlišuje. Hráč se vžije do kůže zaklínače, bojovníka, který se již od dětství cvičil v bojových uměních, prošel mnohými zkouškami a mutacemi a jenž si na živobytí vydělává zabíjením nestvůr. Je členem prastarého bratrstva, které vzniklo před dávnými časy, aby chránilo lid před vlkodlaky, nemrtvými a dalšími zrůdami. Naše hra by se dala popsat jako akčně orientované, vizuálně propracované a snadno hratelné RPG pro jednoho hráče, které má zároveň silný a neobvyklý příběh. Hra je kompletně v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (1)

  • SledujČesky.cz

   Vysoce očekávaný poslední díl ságy, Zaklínač 3: Divoký hon, dorazí do obchodů příští rok. Vychutnejte si trailer česky: http://www.sledujcesky.cz/zaklinac-3-divoky-hon-trailer

Hodnocení zákazníků (158)
Přidat hodnocení

 Neověřený nákup

Naprostý průlom v hrách tohoto tytu.Grafický a herní skvost ke kterému se každý hráč rád vrátí. Příběh je velmi napínavý a nepustí Vás až do konce. V rozšířené edici navíc civilní obyvatelstvo působí zvlášť reálně a neopakuje se.

 Neověřený nákup

je to prostě skvělá RPG je zatim nejlepší co jsem kdy hrál

 Neověřený nákup

skvělé RPG která určitě všechny nadchne ale kvůli dabingu musím snížit číselné hodnocení.doufám že u konzolové verze která vyjde za rok byde dabing mnohem lepší

 Neověřený nákup

Jedno z nejlepších RPG jaké jsem v poslední době hrál, kupodivu mě baví daleko víc než třeba vychvalovaný, ale nudný Oblivion. Navíc to není jenom nějaká blbá pohádka pro děti a zabývá se trochu třeba i rasismem a jinými reálnými záležitostmi.

 Ověřený nákup

Po sérii Gothic nejlepší RPG co jsem kdy hrál...

 Neověřený nákup

Jedno z nejlepších RPG poslední doby, mít trochu větší volnost pohybu bylo by to snad nej RPG všech dob.

Zobrazit všechna hodnocení

Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu