Zaklínač
PC

(158x)
599
Nákupem získáte 12 kreditů
Štítky: FPS, Fantasy
Jazyk: Český dabing
Kód produktu: 11209
 • Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  Balení hry je obsahově velice pestré. Najdete v ní: DVD s kompletní profesionální českou verzí hry, lepší balení – ražba na přední straně, širší krabička, CD se soundtrackem, barevná tištěná mapa velikosti A3, tištěný barevný 80ti stránkový průvodce hrou, tištěný 124 stránkový CZ/SK manuál a tištěná povídka od Andrzeje Sapkowského (cca 40 stran).

  Zaklínač v sobě snoubí divácky a vizuálně úchvatnou akci s detailně propracovaným a spletitým příběhem. Děj je zasazen do světa, jejž vytvořil oblíbený polský autor Andrzej Sapkowski a který se v některých aspektech podobá ostatním fantasy světům - ve spoustě prvků se od nich však diametrálně odlišuje. Hráč se vžije do kůže zaklínače, bojovníka, který se již od dětství cvičil v bojových uměních, prošel mnohými zkouškami a mutacemi a jenž si na živobytí vydělává zabíjením nestvůr. Je členem prastarého bratrstva, které vzniklo před dávnými časy, aby chránilo lid před vlkodlaky, nemrtvými a dalšími zrůdami. Naše hra by se dala popsat jako akčně orientované, vizuálně propracované a snadno hratelné RPG pro jednoho hráče, které má zároveň silný a neobvyklý příběh. Hra je kompletně v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (1)

  • SledujČesky.cz

   Vysoce očekávaný poslední díl ságy, Zaklínač 3: Divoký hon, dorazí do obchodů příští rok. Vychutnejte si trailer česky: http://www.sledujcesky.cz/zaklinac-3-divoky-hon-trailer

Hodnocení zákazníků (158)
Přidat hodnocení

Naprostý průlom v hrách tohoto tytu.Grafický a herní skvost ke kterému se každý hráč rád vrátí. Příběh je velmi napínavý a nepustí Vás až do konce. V rozšířené edici navíc civilní obyvatelstvo působí zvlášť reálně a neopakuje se.

je to prostě skvělá RPG je zatim nejlepší co jsem kdy hrál

skvělé RPG která určitě všechny nadchne ale kvůli dabingu musím snížit číselné hodnocení.doufám že u konzolové verze která vyjde za rok byde dabing mnohem lepší

Jedno z nejlepších RPG jaké jsem v poslední době hrál, kupodivu mě baví daleko víc než třeba vychvalovaný, ale nudný Oblivion. Navíc to není jenom nějaká blbá pohádka pro děti a zabývá se trochu třeba i rasismem a jinými reálnými záležitostmi.

Po sérii Gothic nejlepší RPG co jsem kdy hrál...

Jedno z nejlepších RPG poslední doby, mít trochu větší volnost pohybu bylo by to snad nej RPG všech dob.

Zobrazit všechna hodnocení

Sledujte nás na instagramu