Zaklínač 3: Expansion Pass (PC) Klíč GOG
DIGITAL

689
Nákupem získáte 7 kreditů
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: GOG.comGOG.comLokalizace: České titulky
Typ hry: DLC
Štítky: Fantasy
 • Verze pro GOG.

   

  Expansion Pass je předplatné, které vám časem zpřístupní dvě výpravná dobrodružství zasazená do živoucího světa profesionálního lovce příšer Geralta z Rivie.

  SRDCE Z KAMENE

  Srdce z kamene je zcela nové, desetihodinové dobrodružství odehrávající se v divočině Země nikoho a částečně v ulicích Oxenfurtu. Geralt dostane úkol od tajemného Skleněného muže a bude muset uplatnit všechnu svou mazanost a sílu, aby vyřešil záhadu bez úhony.

  Vlastnosti:

  Pokračujte v příběhu profesionálního zabijáka příšer

  Rozvíjejte Geralta díky další zaklínačské práci a získejte vlastní vybavení!

  Porážejte své nepřátele pomocí široké škály nových zbraní a vylepšených artefaktů. Vyřizujte nové zakázky na příšery, bojujte s jedinečnými nepřáteli a postupujte na nové úrovně. Užijte si volný čas hraním s novými gwintovými kartami nebo si vybudujte nový romantický vztah.

  Postavte se nesmrtelnému nepříteli

  Geralta si najme Obchodník se zrcadly a svěří mu úkol přemoct Olgierda von Everec – nelítostného velitele zbojníků obdařeného nesmrtelností.

  Splňte zakázku pro zloděje duší Obchodníka se zrcadly, záhadného poutníka, který vám pomohl najít Yennefer. Splňte tři nemožné úkoly a porazte Olgierda, nelítostného velitele zbojníků prokletého nesmrtelností. Zvolte si vlastní cestu dobrodružstvím, v jehož rámci budete muset najmout odborníky na vloupačky, strávit noc v družné zábavě s duchem a přechytračit ty nejpodivnější stvůry, kterým Geralt kdy čelil.

  O VÍNĚ A KRVI

  O víně a krvi je dvacetihodinový příběh zasazený do zcela nové oblasti Toussaintu. Tato země nebyla poznamenána válkou, avšak pod rouškou bezstarostnosti a rytířství se skrývá starobylé krvavé tajemství.

  Tyto nové herní přídavky nabídnou hráčům nový obsah, vybavení a nepřátele. Mezi postavami, které v nich potkáte, budou nováčci i hrdinové, které již dlouhé postrádáte.

  Expansion Pass je kompatibilní pouze se hrou, která se aktivuje na GOG.com (včetně v Česku a na Slovensku prodávané krabicové verze). Nejedná se o samostatně hratelný produkt.

  Srdce z kamene vyjde v říjnu a premiéra O víně a krvi je naplánována na první kvartál roku 2016.

  The Witcher 3: Wild Hunt © 2015 CD Projekt S.A. All Rights Reserved.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Zaklínač 3: Expansion Pass (PC) Klíč GOG!