Zarážka na knihy Assassins Creed - Ezio and Altair

(2x)
2 299
Nákupem získáte 92 kreditů
Merchandise: Figurka, Zarážky na knihy
Výrobce: Nemesis Now
Kód produktu: 36548
 • Sérii Assassin's Creed nejvíce ovlivnili dva hrdinové - Altair a Ezio. Ty nyní můžete mít jako krásné zarážky na knihy, videohry či filmy, které je ochrání před Templáři! Na jedné straně stojí Altair Ibn-La Ahad a na té druhé Ezio Auditore. Oba mají své skryté čepele připraveny! Krásně malované resinové zarážky potěší každého fandu legendárních her od Ubisoftu.
  Materiál: resin
  Velikost: 24 cm
  Výrobce: Nemesis Now
  Zarážka na knihy Assassins Creed - Ezio and Altair
  ASSASSIN CREED EZIO AND ALTAIR BOOKEND
  ezio zarážkaaltair zarážkanemesis nowzarážky na knihy
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • Pavel S.

   Tak čekám, zda do Vánoc opravdu bude, zatím se jen stále odsouvá datum vydání - a to jsem je chtěl koupit právě jako dárek

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Pořádně těžké resinové zarážky, který se mi hodí do poličky k AC hrám. Kvalita je skvělá, jak je u Nemesis Now zvykem. Vlastně si kupujete dvě kvalitní resinový figurky a tak je cena adekvátní. Vyčítání vzhledu tváří mi přijde dost mimo, když jim do tváře není prakticky vůbec vidět a tohodle tipu figurky to vůbec není prioritní.

Jsou dosti těžké takže knížky to udrží, jediné co je na tom nejhezčí jsou podstavce co se týče figurek a tváří tak takovou kvalitu bych čekal od číny z wishe a ne od nějaké firmy co si zaplatil Ubisoft(ale co čekat od takového studia). Cena je dosti vysoká za takovou kvalitu.

Sledujte nás na instagramu