Zarya-1 (PC/MAC) DIGITAL
DIGITAL

89
Nákupem získáte 1 kredit
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "7358089" ["cena"]=> string(2) "89" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "20" } }
 • 89 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
 • Těžká atmosféra, která v sobě spojuje sci-fi a hororu cizí a Prometheus model obohacen o příležitostné vtipy Komunikovat s astronauty v reálném čase Vliv na historii brát jejich vlastní rozhodnutí Hra má několik zakončení, tento šťastný :) Můžete zatáhnout příběh a zvolit další možnosti v případě, že mise skončí katastrofou Co odlišuje tuto hru od jiných textových dobrodružství, jako je Lifeline, jsou úžasné fotky, které zasíláte týmu při objevování zdroj

  Zarya-1 je textová adventura s prvky sci-fi, horor a příležitostný humor. V této hře si budete moci změnit historii svými možnostmi, vytvářet vlastní dobrodružství. Pokud se vám líbil tituly takový jako Alien, Dead Space a Lifeline - zamilujete si tuto hru.

  HISTORIE. V roce 2021 eoku lidstva přijal varovnou zprávu z odvrácené strany Měsíce, a okamžitě se rozhodl vyslat čtyři statečné muže vyšetřovat zdroj signálu. Budete dohlížet na astronauty a učinit rozhodnutí, která budou mít přímý vliv na příběh a postavy. Každá volba může přiblížit vás - nebo další - k pravdě.

  Hra obsahuje

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Zarya-1 (PC/MAC) DIGITAL!