Zlaté členství Xbox Live Gold - 6 měsíců (Evropa) (XONE DIGITAL)
XONE DIGITAL

789
Nákupem získáte 8 kreditů
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "5706649" ["cena"]=> string(3) "789" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(4) "9876" } }
 • 789 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: Xbox LiveXbox LiveŠtítky: Live, Xbox Live Gold
 •  vám zůstavají navždy. Tedy i když Zlaté členství zrušíte.
  Zlaté členství Xbox Live je jako lístek do první třídy. Můžete se díky němu vydat do on-line bitev s ostatními hráči, získáte každý měsíc minimálně dvě hry zdarma, využijete desítky exkluzivních slev a otevřete si celou řadu dalších pokročilých funkcí vašeho Xboxu. 
  Zlaté členství Xbox Live Gold - 6 měsíců (Evropa) (XONE DIGITAL) 
  JEDNO ČLENSTVÍ, VŠECHNY VÝHODY
  Jedno členství platí pro všechny Xbox konzole. Během ročního členství získáte pro svůj Xbox One hry v hodnotě až 15 000 Kč včetně zpětně kompatibilních her pro Xbox 360.
  DALŠÍ VÝHODY ZLATÉHO ČLENSTVÍ
  V průběhu členství můžete využít exkluzivní velké slevy do Xbox Store. Ušetříte díky nim až 75% z běžných cen. 
  Konzoli můžete ovládat přes váš chytrý telefon, tablet nebo počítač díky aplikaci Smartglass (dostupné pro systémy Windows, iOS a Android). Zároveň si můžete vytvořit sekundární obrazovku konzole na zařízeních platformy Windows. 
  Streamování z vašeho PC - propojte vás počítač nebo tablet s Windows 8 nebo 10 a streamujte filmy, hudbu nebo obrázky přímo do vaší konzole (stačí mít obě zařízení na stejné Wifi síti) – žádné kabely ani USB disky nepotřebujete. 
  Díky cloudovému uložišti budete mít přístup k vašim hrám a uloženým pozicím z jakékoliv konzole Xbox, kde se přihlásite se svým účtem. 
  MICROSOFT ÚČET NA XBOX LIVE
  Díky Microsoft účtu se můžete přihlašovat do všech zařízení společnosti Microsoft, ať již jde o váš počítač či tablet s Windows 8 nebo 10, mobilní telefon s Windows nebo konzole Xbox One a Xbox 360. 
  UŽITEČNÉ TIPY
  - Kód je určen pro evropské Microsoft účty. 
  - Pamatujte, že členství je vázáno pouze na jeden Microsoft učet. Dobře si proto pamatujte své heslo.
  - Hry získané zdarma v rámci Games with Gold
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Zlaté členství Xbox Live Gold - 6 měsíců (Evropa) (XONE DIGITAL)!