Ace Combat: Assault Horizon
PC

(1x)
149
Nákupem získáte 1 kredit
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
 • Ace Combat Assault Horizont je pokračování herní série od Namco Bandai. Strhující akce, nový příběh a nové možnosti nejen v letadle, ale na řadu přijde i bojová helikoptéra! Nová letadla, helikoptéry a hlavně nové možnosti triků, zničitelné prostředí a mnoho dalšího. Má jít o restart celé série. Ace Combat přilétá, usedni do kokpitu a ovládni oblohu!!

  Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Enhancet Edition
 • Ověřte si zda splňujete HW požadavky (stránka v angličtině)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

Po dlouhé době nám na trh dorazila velmi zdařilá letecká arkáda, která se povedla takřka po všech stránkách. Je tu poutavý emocionální příběh, variabilní mise, krásné grafické pozlátko a multiplayer navíc. Co byste ještě od stíhaček chtěli?  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Assault Horizon nemá skoro nic společného s ace combatem který známe z playstationu. Mise jsou nudné a ovládání na klávesnici příšerné. Pokud máte rádi stíhačky ale nikdy jste nehráli ace combat, doporučuji alespoň vyzkoušet. Pokud ale ace combat znáte, vyhněte se tomuto dílu velkou oklikou.