{"products":[{"trida":"B","kod":42832,"imgurl":"covergame\/42832.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Tal\u00ed\u0159e Star Wars - Join the Dark Side","product_partner_id":0,"cena":599,"url":"star-wars-set-taliru-"},{"trida":"A","kod":36993,"imgurl":"covergame\/36993.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Tal\u00ed\u0159e The Nightmare Before Christmas","product_partner_id":0,"cena":599,"url":"talire-the-nightmare-before-christmass"},{"trida":"A","kod":34092,"imgurl":"covergame\/25511.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Sn\u00edda\u0148ov\u00fd set Harry Potter - Erby Kolej\u00ed","product_partner_id":0,"cena":499,"url":"snidanovy-set-harry-potter-crests"},{"trida":"A","kod":36925,"imgurl":"covergame\/36925.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Sn\u00edda\u0148ov\u00fd set Batman - Caped Crusader","product_partner_id":0,"cena":449,"url":"snidanovy-set-batman-caped-crusader"},{"trida":"A","kod":36922,"imgurl":"covergame\/36922.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Sn\u00edda\u0148ov\u00fd set Harry Potter - Gryffindor","product_partner_id":0,"cena":449,"url":"snidanovy-set-harry-potter-gryffindor"},{"trida":"A","kod":34627,"imgurl":"covergame\/26059.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Sn\u00edda\u0148ov\u00fd set DC Comics - Logos","product_partner_id":0,"cena":449,"url":"snidanovy-set-dc-comics-logos"},{"trida":"A","kod":34091,"imgurl":"covergame\/25510.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Sn\u00edda\u0148ov\u00fd set Lord of the Rings - Fellowship","product_partner_id":0,"cena":449,"url":"snidanovy-set-lord-of-the-rings-fellowship"},{"trida":"A","kod":34093,"imgurl":"covergame\/25512.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Sn\u00edda\u0148ov\u00fd set DC Comics - Wonder Woman","product_partner_id":0,"cena":449,"url":"snidanovy-set-dc-comics-wonder-woman"},{"trida":"A","kod":34258,"imgurl":"covergame\/25688.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Sn\u00edda\u0148ov\u00fd set Doctor Who - Tardis","product_partner_id":0,"cena":449,"url":"snidanovy-set-doctor-who-tardis"},{"trida":"A","kod":30622,"imgurl":"covergame\/19537.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Tal\u00ed\u0159e Star Wars - BB-8, Rey, Kylo Ren a Phasma (sada 4 kus\u016f)","product_partner_id":0,"cena":349,"url":"talire-star-wars-bb8-stormtrooper-kylo-ren-a-phasma-sada-4-kusu"},{"trida":"A","kod":30460,"imgurl":"covergame\/19318.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Tal\u00ed\u0159e Deadpool - BANG! (sada 4 kus\u016f)","product_partner_id":0,"cena":349,"url":"talire-deadpool-bang-sada-4-kusu"},{"trida":"A","kod":34816,"imgurl":"covergame\/26275.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Sn\u00edda\u0148ov\u00fd set DC Comics - Wonder Woman Brave (r\u016f\u017eov\u00e1)","product_partner_id":0,"cena":449,"url":"snidanovy-set-dc-comics-wonder-woman-brave-ruzova"},{"trida":"A","kod":34257,"imgurl":"covergame\/25687.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Sn\u00edda\u0148ov\u00fd set DC Comics - Joker","product_partner_id":0,"cena":449,"url":"snidanovy-set-dc-comics-joker"}],"total":13,"filter":{"platforma":{"MERCH":13},"pegi":[13],"digi_drm":{"Neuvedeno":13},"tags":{"5":{"83":9,"1074":9,"1075":9,"555":4,"556":2},"1":{"28":13},"13":{"963":5,"78":2,"300":2,"650":2,"812":1,"902":1},"4":{"247":11},"20":{"2294":1}},"cena":{"min":349,"max":599}}}