{"products":[{"trida":"A","kod":47305,"imgurl":"covergame\/47305.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"L\u00e1hev na pit\u00ed Lord of the Rings - Golden Crown (sklen\u011bn\u00e1)","product_partner_id":0,"cena":399,"url":"lahev-na-piti-lord-of-the-rings-golden-crown-sklenena"},{"trida":"A","kod":47300,"imgurl":"covergame\/47300.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"L\u00e1hev na pit\u00ed Call of Duty - Skulls Logo (sklen\u011bn\u00e1)","product_partner_id":0,"cena":399,"url":"lahev-na-piti-call-of-duty-skulls-logo-sklenena"},{"trida":"A","kod":45932,"imgurl":"covergame\/45932.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"L\u00e1hev pit\u00ed Pok\u00e9mon - Gotta Catch Em All!","product_partner_id":0,"cena":699,"url":"lahev-piti-pokemon-gotta-catch-em-all"},{"trida":"A","kod":45936,"imgurl":"covergame\/45936.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"L\u00e1hev na pit\u00ed Call of Duty - Skull (sklen\u011bn\u00e1)","product_partner_id":0,"cena":499,"url":"lahev-na-piti-call-of-duty-skull-sklenena"},{"trida":"B","kod":43794,"imgurl":"covergame\/43794.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"L\u00e1hev Minecraft - Hydro 850ml","product_partner_id":0,"cena":199,"url":"minecraft-lahev-hydro-850ml-"},{"trida":"B","kod":43795,"imgurl":"covergame\/43795.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"L\u00e1hev Harry Potter - Hydro 850ml","product_partner_id":0,"cena":199,"url":"harry-potter-lahev-hydro-850ml-"},{"trida":"A","kod":45844,"imgurl":"covergame\/45844.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"L\u00e1hev na pit\u00ed Peaky Blinders - The Shelby Company Limited (sklen\u011bn\u00e1)","product_partner_id":0,"cena":449,"url":"lahev-na-piti-peaky-blinders-the-shelby-company-limited-sklenena"},{"trida":"A","kod":45069,"imgurl":"covergame\/45069.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"L\u00e1hev na pit\u00ed Doom: Eternal - Doomslayer Rune Metal Can","product_partner_id":0,"cena":399,"url":"lahev-na-piti-doom-eternal-doomslayer-rune-metal-can"},{"trida":"A","kod":38996,"imgurl":"covergame\/38996.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Termoska Doom - Glass Stained Sentinel","product_partner_id":0,"cena":799,"url":"termoska-doom-glass-stained-sentinel"},{"trida":"A","kod":39336,"imgurl":"covergame\/39336.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"L\u00e1hev na pit\u00ed Pok\u00e9mon - Pikachu (sklen\u011bn\u00e1)","product_partner_id":0,"cena":499,"url":"lahev-na-piti-pokemon-pikachu-sklenena"},{"trida":"A","kod":38886,"imgurl":"covergame\/38886.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"L\u00e1hev na pit\u00ed Minecraft","product_partner_id":0,"cena":379,"url":"lahev-na-piti-minecraft"},{"trida":"A","kod":37598,"imgurl":"covergame\/37598.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"L\u00e1hev na pit\u00ed Star Wars: The Mandalorian - Mando","product_partner_id":0,"cena":399,"url":"lahev-na-piti-star-wars-the-mandalorian-mando"},{"trida":"A","kod":37422,"imgurl":"covergame\/37422.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"L\u00e1hev na pit\u00ed Star Wars - Stormtrooper","product_partner_id":0,"cena":199,"url":"lahev-na-piti-star-wars-stormtrooper"},{"trida":"A","kod":37038,"imgurl":"covergame\/37038.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"L\u00e1hev na pit\u00ed PlayStation - PS5","product_partner_id":0,"cena":399,"url":"lahev-na-piti-playstation-ps5"},{"trida":"A","kod":37036,"imgurl":"covergame\/37036.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"L\u00e1hev na pit\u00ed Super Mario - Mario Kart","product_partner_id":0,"cena":399,"url":"lahev-na-piti-super-mario-mario-kart"}],"total":15,"filter":{"platforma":{"MERCH":15},"pegi":[15],"digi_drm":{"Neuvedeno":15},"tags":{"5":{"536":15,"83":11,"329":11},"13":{"275":2,"278":2,"300":2,"670":2,"719":2,"78":1,"381":1,"414":1,"677":1,"853":1},"1":{"28":15},"2":{"1326":1,"2478":1,"2479":1},"4":{"247":1},"20":{"2307":1}},"cena":{"min":199,"max":799}}}