Alpha Protocol
X360

(1x)
99
Nákupem získáte 1 kredit
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
 • Michael Thorton se sice mohl pyšnit absolvovaným tvrdým výcvikem agenta CIA, to bylo však zhruba to jediné. Bez zkušeností, bez praxe a potřebné jistoty byl vyslán na svoji první misi a když se tato za prapodivných okolností zvrhla v katastrofu, byl zanechán sám, bez kontaktů a zdrojů, na pospas všem důsledkům, které po nezdařené akci následovaly. A mělo to být ještě horší – jeho agentura se k němu obrátila zády, nadřízení popřeli jeho existenci, vlastní stát ho začal stíhat za znalost informací, které nemohly být za žádných okolností publikovány. Agent Michael Thorton jste vy – a právě zde začne váš boj za očištění své osoby a odhalení spiknutí skrývajícího se v pozadí všeho dění. Protože účel světí přostředky a ve hře jsou lidské životy, nebude muset Thorton zrovna dvakrát brát ohledy. Někdy se spokojí s krádeží přísně tajných dat na přenosném harddisku, jindy sledováním podezřelých a vymáháním informací, ať už diplomaticky, vydíráním či v nejhorším případě vraždou. Můžete se těšit na zbrklé honičky s kamero za hrdinovými zády, rozvětvený systém skillů ve stylu Falloutu, dostatek střelby i pěstních soubojů. RPG budování charakteru bude základním pilířem hry. Na začátku sice Thorton bude schopen provádět základní akce, které se naučil při výcviku, na nějaké speciální schopnosti však v tu chvíli zapomeňte. Ty přijdou až časem – a právě na tento vývoj od nejistého nováčka po ostříleného agenta kladli autoři velký důraz. Zlepšování se přitom děje dvěma způsoby: zaprvé to je klasické rozdělování skillů, zadruhé pak interakce s NPC.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (10)

  • Petr34

   Nekoupit či nekoupit?Já říkám NEKOUPIT.Vždyť ta hra vypadá otřesně.

  • Lukesson1

   koupit či nekoupit?

  • Lukesson1

   ty úvodní minuty hraní vypadají dost hrozně..

  • HEX

   Tak Split/Second se jeste podarilo vydat. Snad bude mít takové štěstí i Alpha Protocol.

  • Tomáš Pavlata

   Díky momentálnímu ukončení CD Projektu se ve firmě neví potřebné informace, zdali hru dodají na datum, nebo se opozdí, jelikož ještě se ani neví kdo firmu zakoupil a zdali bude postupovat i nadále, jak tomu bylo pod hlavičkou CDP

  • HEX

   Už se ví, zda problémy CD Projketu ohrozí datum vydání konzolové verze. Díky za odpověď

  • Lovecrossed

   No nevím jak s konzolovou verzí (a ani mě to nezajímá), ale PC verze lokalizovaná bude...

  • Lukesson1

   Ursus: já vím, ale nechápu, proč u nás není ofiko ani xbox live..! TO je už opravdu utopie..:(

  • Ursus

   Podívej se na velikost trhu Polska a Česka a bude ti to možná jasnější. :)

  • Lukesson1

   Velmi slibně vypadající hra, ovšem jak jsem se dočetl - hlavně o rozhovorech. Takže s anglickou lokalizací na konzolích to zase bude nehratelné pro hodně velké procento hráčů. Škoda. Lokalizace by snad měla být v zákoně pro ochranu spotebitele, nebo něco takovýho:D.
   Zajímavé je, že hry vyjdou klidně třeba v polštině, ale čeština tam chybí téměř vždycky.

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Špionážní hra, jež se má asi přiblížit Mass effectu. Podle mne se jí to daří. Angličtina je ale zdaleka nejtěžší ze všech her. Je to škoda, protože dialogy jsou velmi zajímavě řešené. Pustit do Evropy hru s takovým dabingem je opravdu odvaha.