American Truck Simulator - West Coast Bundle
PC

799
Nákupem získáte 16 kreditů
 • 799 Kč
  Není skladem
 • 329 Kč
  Ihned ke stažení
+ DÁREK K OBJEDNÁVCE
Odznak k 20. letům Xzone
Doporučený věk: Pro všechny
Lokalizace: České titulky
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer, DLC
Štítky: Auta
 • Zpátky do Ameriky! Čeští vývojáři z SCS software, tvůrci populární kamionové hry Euro Truck Simulátor, se opět vrací za oceán, kde se sérii 18 Wheels of Steel kdysi začínali. Můžete se tak těšit na nádherné americké prostředí s městy jako Los Angeles nebo San Francisco a hlavně na legendární tradiční americké trucky.


  WEST COAST BUNDLE OBSAHUJE
  - základní hru American Truck Simulator
  - státy Kalifornie, Oregon a Washington
  - DLC Lesní technika

  Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Kategorie

  PC / PC hry / Simulace


  TO NEJLEPŠÍ Z AMERIKY
  Amerika je země truckům zaslíbená a oplývá tak celou řadou legendárních strojů. Můžete se těšit na všechny nejslavnějších trucky z vašich plakátů v garáži, vymodelované do posledního nýtku na kapotě a nitky v interiéru. Povezete rozličné náklady od těch nejběžnějších, až po obrovské a nebezpečné přívěsy.

  American Truck Simulator - West Coast Bundle

  BRÁZDĚTE NEKONEČNÉ SILNICE
  Čekají vás rozlehlé pláně Severní Ameriky se všemi ikonickými místy a dechberoucí krajinou. Tvůrci plánují postupně obsáhnout celý severoamerický kontinent, formou postupně vydávaných DLC k základní edici hry, která má zahrnovat především Kalifornii.

  Euro Truck Simulator II

  STAŇTE SE KRÁLEM SILNIC
  Vybudujte vlastní dopravní společnost na místním trhu. Berte zakázky, jezděte rychle, ale opatrně a vydělávejte peníze. Z vaší firmy se pak můžete stát největší dopravce ve Spojených státech!


  LESY, VODA, ALE I SOPKY
  Oregon je jedním z geograficky nejrozmanitějších států v severozápadních USA. Je to 9. největší stát a se 4 miliony obyvatelstva 27. nejlidnatější. Jeho přírodní krása zahrnuje hluboké lesy, spoustu vodních ploch a řek a najdou se i sopky, táhlé pouště a pusté křovinaté buše.

  ETS2

 • Ověřte si zda splňujete HW požadavky (stránka v angličtině)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • Azaziel

   Že pozdravuju programátory za odfláknutou páci.Jako sorry,ale když zapnu druhou hru a na křižovatce je bouračka a navigace mě vede přes objížďku na vedlejší křižovatku a pak zpět na tu bouračku tak musím projet zátarasem přejet policajta abych se dostal dál!Jinak krajina super a truchu jinčí ovládání naž na eurotruck

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí American Truck Simulator - West Coast Bundle!