Armored Core for Answer
PS3

(1x)
499
Nákupem získáte 5 kreditů
Štítky: Sci-Fi
 • Podobně jako čtvrtý díl zasazeno do téhož válkou zničeného světa, kde hráč začne jako žoldák pracující pro tzv. Ligu společností. Postupně vás postaví proti stále větším robotům i gigantickým bitevním stanicím. Celkem podstoupíte přes čtyřicet misí, mezi nimiž si navíc bude možné vybírat ty atraktivnější. Lišit se budou spíš zaměřením: někdy budete jednoduše zabíjet vše, co potkáte, jindy vás hra doslova odpálí určitým směrem a na vás bude se vyhnout nepřátelským střelám. Tentokrát s plně obměněným systémem ovládání. Opět si budete moci plně přizpůsobit vlastního mecha, resp. obměnit některou z jeho částí a nahradit je celkem sto třicítkou nových, od zbraní po šavle nebo trysky. S možností online kooperativní hry, klasického MP nebo splitscreen válčení na jedné konzoli.
 • Konzole PlayStation 3
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Souboje obřích mechů jsou hlavním tahákem této hry. Skvělé grafické zpracování, muzika, ovladání je snadné na naučení a možností "tuningu" jsou nezměrné. Což může nenáročným hráčům činit i potíže. Na druhou stranu si každý může udělat mecha podle svého vlastního úsudku. Na druhou stranu vás ale hra nutí použít daný typ s danými zbraněmi. Takže veše alter-mecha-ego využijete především v multiplayeru.