Army of Two: The 40th Day
X360

(5x)
299
Nákupem získáte 3 kredity
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Multiplayer
  • Pokračování kooperativní akce Army of Two, která vyšla na jaře minulého roku. Bude dosti rozsáhlé a na scénu se vrátí známá dvojka Salem a Riose. Tato jednotka se vydá do čínské Šanghaje, která je postižena doslova gigantickou katastrofou a Rios a Salem se octnou na místě činu. Opět si zvolili špatné načasování a stejně tak i místo, ale tato dvojka dokáže spolu vyřešit i nemožné a společně budou bojovat skrze zničenou Šanghaj, jež je v obležení a Vy budete muset odhalit tajemství 40. dne, který tvoří podtitul tohoto pokračování.ARMY OF TWO: THE 40th DAY obsahuje rozšířenou kolekci kooperativních manévrů, které může jeden z hráčů kdykoli použít. Jejich prostřednictvím se týmu otevírají nové strategické varianty a nekonečné možnosti řešení nastalých situací. Výsledkem je větší, lepší, přirozenější a hlubší zážitek z kooperativního hraní, v němž mohou hráči použít tu nejlepší taktiku pro dvoučlenný tým kdekoli a kdykoli uznají za vhodné. Army of Two: The 40th Day nabídne nové možnosti v partnerském stratégování a to díky rozšířené sbírce kooperativních manévrů. Každou situaci budete moci vyřešit hned několika způsoby a určitě se tak u této kooperační akce budete skvěle bavit.
  • Diskuze dočasně vypnuta

    Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (5)
Přidat hodnocení

Hra je skvělá obzvlášť spolupráce hlavních dvou hrdinů a změna prostředí od prvního dílu.Ale hra vás po čase přestane bavit a na težší boje s bossy se už tuplem přestanete těšit dále vás pak začne štvát trapná umělá inteligence vašeho spoluhráče,hru zachraňuje split-screen,grafika a úprava zbraní.

Super hra, doporučuji všem!! V single playeru si myslím, že nebude až tak záživná, ale pokud máte parťáka tak v co-op módu je to absolutní bomba. Krytí navzájem, používaní štítu, přebírání pozornosti na sebe, léčení parťáka no prostě co-op jak má být. Na obtížnost contractor je to těžké, což se mi líbí, vojáci vám nedají nic zadarmo, takže člověk u toho i nějakou hodinu navíc straví. Chybělo mi zapnutí titulků, je lepší když tam možnost je, protože někdy nejde rozumnět (výbuchy, střelba a jiný randál). Vyndávaní nepřátel bajonetem je luxusní. Jde i tichá práce - připlížení a zabití. Pokud máte ským hrát, neváhejte!!

Koho bavilo (ARMY OF TWO)?tak si určitě kupte(ARMY OF TWO 40 DAY)protože je to celková náhrada prvního dílu.

Hra vás hned od začátku chytne, jen co je opravdu škoda ta krátká kampaň 5-6h to máte complet...

Po přečtení několika recenzí o této hře jsem se trošku bál, že bude horší jak jednička, ale opak byl pravdou, TTD mě bavila rozhodně více, a určitě jí budu hrát ještě několikrát.
Vřele doporučuji!