Army of Two: The Devils Cartel
PS3

299
Nákupem získáte 3 kredity
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Multiplayer
 • Zakladatel taktické kooperace ve hrách se vrací! Unikátní akční hra Army of Two: The Devils Cartel viděná z pohledu třetí osoby vzniká u vývojářů ve Visceral Games a díky enginu Frostbite 2 nabídne maximální destrukci prostředí. Spolu se svým parťákem budete bojovat proti násilnému drogovému kartelu, který ovládl Mexiko. Budete likvidovat cokoliv, co vám bude v boji proti kartelu překážet - v chytlavých misích založených na kooperaci se musí každý z hráčů vzdát svých individuálních zájmů a spolupracovat na společném úkolu. Čím efektivnější bude vaše týmová práce, tím více si užijete zábavné masové destrukce, jíž vás bude nový herní mód Overkill odměňovat. Explozivní kooperativní kampaň si můžete užít jak online, tak v režimu rozdělené obrazovky u vás doma v obýváku.
 • Konzole PlayStation 3
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • Tomáš Pavlata

   jiry: chápu Vaše rozhořčení a taktéž nás jako Xzone mrzí, že to takto dopadlo

  • jiry

   Jelikoz distributor firmy Xzone nebyl schopen dodat a ani nedoda predprodejovou OVERKILL edici, chtel bych alespon touto formou vyjadrit sve zklamani, jakozto dlouholety fanousek teto serie a doufam, ze poridim lepe v zahranici.

  • jiry

   Jelikož jsem předobjednávku vrátil jelikož podle obalu se jednalo o klasickou verzi...chci se tímto zeptat jestli předprodejová OVERKILL edice bude nadepsaná na obalu nebo se jedná o přiložený DLC kupon uvnitř normální edice?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Army of Two: The Devils Cartel!