Army of Two: The Devils Cartel
X360

(1x)
299
Nákupem získáte 3 kredity
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Multiplayer
 • Zakladatel taktické kooperace ve hrách se vrací! Unikátní akční hra Army of Two: The Devils Cartel viděná z pohledu třetí osoby vzniká u vývojářů ve Visceral Games a díky enginu Frostbite 2 nabídne maximální destrukci prostředí. Spolu se svým parťákem budete bojovat proti násilnému drogovému kartelu, který ovládl Mexiko. Budete likvidovat cokoliv, co vám bude v boji proti kartelu překážet - v chytlavých misích založených na kooperaci se musí každý z hráčů vzdát svých individuálních zájmů a spolupracovat na společném úkolu. Čím efektivnější bude vaše týmová práce, tím více si užijete zábavné masové destrukce, jíž vás bude nový herní mód Overkill odměňovat. Explozivní kooperativní kampaň si můžete užít jak online, tak v režimu rozdělené obrazovky u vás doma v obýváku.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • [Crash]

   No jo,ale stejnak tě v tomhle dílu pobaví ta akce,vylepšené krytí,a upgrade své postavy > od zbraní po masku až ke svému tetování :-) a ty barvy? Na ně v akci hned zapomeneš,a "OberKill"? > no věř mi že ho občas budeš potřebovat :-). Já sem odjakživa velký fanoušek "Army of Two" a na každý díl čekám u prewiew a recenzí. Myslím že to bude Bomba,no uvidíme :-)

  • rockyzz

   Nevim no, zdá se mi že tenhle díl bude určitě nejhorší, demo bylo super to jo, ale co ten hnusnej HUD, úplně jiná dvojice postav, ty barvy a kraviny jako "OverKill"?

  • [Crash]

   SOUHLAS !

  • Doctor Rob

   Přesně tak na jednička byla opravdu sqvělá nepřeplácaná hra pro dva hráče, dvojka ještě lepší graficka akce a trojka bude zase o kus výš dost se těším, Army oof Two je pro mě nejlepší CO-OP hra jakou jsem na xboxu hrál :-)

  • [Crash]

   Než vyšel 1. díl > tak sem věděl že to bude to pravé ořechové,díl sem udělal a byl nadšen. Než vyšel 2. díl > tak sem věděl že to bude nahrazovat chyby a dokáže nás to hodně pobavit,a díl sem udělal. A když vím že vyjde 3. díl tak se nemůžu dočkat toho že se pustíme do další střílečky která nás pohltí a doufám delší harací dobou překvapí než tomu bylo doposud u každé hry :-( doufejme že tenhle příběh bude VELKÝ !

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Další pokračování ůspešné série "Army of Two" nedopadlo zas tak špatně,zde vás potěší hlavně zábava ze střílení,grafická stránka hry i nový protagonisti "Alfa a Bravo",na druhou stranu vám bude chybět hraní za "Riose",a nasere vás "Salemův" krok za záporné nepřítele. Hlavně vás nemine zábava a kruté střílení,a o tom to přece je.