Army of Two
X360

(8x)
299
Nákupem získáte 6 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: FPS, Multiplayer
Kód produktu: 12787
 • Third-person střílečka slibuje zcela nový pohled na tradiční válčení okořeněný kooperací dvou speciálních vojáků. Buď se každého z nich může klasicky ujmout jeden hráč v rámci multiplayerového klání a nebo se vašeho kolegy ve zbrani zhostí počítač s tím, že jej následně rámcově usměrňujete skrze bohatou škálu povelů. Ale Army of Two jde proti zažitému trendu taktických akcí. Hra je zasazena do blízké budoucnosti, v níž se na nepřátelském území v misích s rozličnou náplní (byť musíte pravidelně někoho či něco zlikvidovat) objevuje dvojice žoldáků, jejichž aktivity se budou odvíjet dílem na pevné zemi, na vodě, ale také ve vzduchu. Pokud se vám nezamlouvá, skrze verbální příkazy vašemu kolegovi - jako zpomal či doprava, usměrňujete rychlost a dráhu letu. V tento moment, a nikoliv naposledy, jste konfrontováni s rozdělenou obrazovkou, kdy na jedné straně vidíte vaše duo na padáku a na druhé je obraz zprostředkovaný skrze optiku vaší zbraně. Po dopadu padáku je možné oba žoldáky jako v nějakém akčním filmu dostat do pozice, kdy jsou k sobě přitisknuti zády a v této pozici likvidují postupně nabíhající nepřátele. Navrch má mít váš parťák trochu umíněnou hlavu, pakliže po něm opakovaně chcete něco, co se předtím minulo účinkem, nebo mělo nějaký neblahý vliv, nemusí uposlechnout. Dalším momentem výrazně těžícím z co-op modelu je situace, kdy je váš kolega zraněn a vy se jej snažíte odtáhnout na bezpečné místo, přičemž volnou rukou můžete oba střílet. Pokud je zranění vážnější, přichází ke slovu resuscitační minihra s masáží srdce a s obrazovou vsuvkou, v níž se smrti unikající kamarád vzdaluje tunelu se světlem na konci. Dočkáte se kooperativního slaňování či odstřelování, během nějž se znovu setkáte s rozdělenou obrazovkou. Tentokráte na tři díly. V jednom vidíte vaši pozici, v dalších dvou zaměřená místa vašich pušek. Takže můžete synchronně zlikvidovat dva hlídkující vojáky, čemuž se děje na povel.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • Martin Schovanec

   Co vim, tak PC verze se neplanuje.

  • Mike

   Škoda, že to není na PC, určitě bych si to sehnal, at už koupením nebo stáhnutím. XZONE nevíte jestli makají na PC verzi? Přece jenom jste větší odborníci na vydavatele :)

Hodnocení zákazníků (8)
Přidat hodnocení

Super hra. Nestává se mi, že by mě hra tohodle typu tak bavila.

Konečně hra kde se také můžete spolehnout na svého parťáka,který vás jen tak umřít nenechá a toho si moc vážím.Bez kooperace byste se daleko nedostali na vašeho parťáka se můžete spolehnout,ale i když je v nesnázích a potřebuje pomoc tak zase očekává pomoc od vás.Boužel hra je příliš krátká i za necelých 6 hodin můžete mít dohráno a grafika už dnes moc nenadchne,ale ve své době byla rozhodně vynikající.Army of Two je hra,která vás nutí spolupracovat a takových her by mohlo být víc,ale jinak nadprůměrná hra,která rozhodně stojí za zahrání.

hodně mně ta hra sklamala graficky to bylo pěkné ale velké sklamání proto 30%

Velice vydařená coop hra. Na pár nedostatků super!

hodně dobře podaná hra ve stylu nabušené střílačky která ale zabere pouze asi 10h hraní posudte sami ja dávám - - -

Tato hra mě velmi mile překvapila především svou grafikou o ,které jsem si myslel že nebude vypadat zrovna nejlíp určitě stojí za zmínku coop ,který je velmi zdařilý naopak co mě zklamalo je hrací doba ,která je na dnešní dobu hodně mizerná proto dávám 89 procent.

Zobrazit všechna hodnocení

Sledujte nás na instagramu