Asphalt Injection
PSVITA

(1x)
559
Nákupem získáte 17 kreditů
Doporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Auta
  • Asphalt, nejlepší arkádová závodní série na přenosná zařízení, míří na Playstation®Vita a nabídne bezprecedentní způsob ovládání díky dvěma páčkám, zadnímu panelu a gyroskopu. Ve hře si budete moci vybrat z 52 licencovaných vozidel (včetně předních světových výrobců jako Ferrari, Lamborghini, Aston Martin a Mercedes) a závodit budete na 20 tratích od Šanghaje až po Monte Carlo. Ponořte se do nového vizuálního zážitku díky vysoce kvalitním modelům vozidel a úžasné plynulosti. Chybět nebudou ani stále se rozšiřující sociální funkce, tzv. Communication Zone, kde můžete sdílet své trofeje, nejlepší kola a mnoho dalšího. Samozřejmostí je i podpora hry až pro 8 hráčů.
  • Přidejte komentář

    Pravidla komentářů

    Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

    Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Cekal jsem od teto hry daleko vice.Dival jsem se na ruzne gameplay a rikal jsem si ze by to nemusela byt spatna hra,protoze uz tak je velice malo zavodnich titulu na Vitu.
Po odehrani par zavodu jsem moc nadseny nebyl.
Souperi vam ujedo hned od startu takze je musite stale dojizdet.
Bez smykovani a sbirani turba se souperit ani neda.
Obas se objevi nejaky bug v podobe propadu do silnice.
Zvuky taky zadna slava.Snad jed 50+ licencovanych aut.