Assassins Creed 3
WIIU

499
Nákupem získáte 5 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: TPS
 • Assassins Creed III vyzve hráče k prožití americké revoluce, tak jak nebyla doposud nikdy a nikde zaznamenána. Největší projekt v historii Ubisoftu rovněž představí nového hrdinu pro toto období. Na pozadí americké revoluce koncem 18. století, Assassin Creed III představí nového hrdinu, Ratohnaké napůl domorodý američan, napůl angličan, osvojující si jméno Conner, který se stává novým hlasem spravedlnosti ve starověké válce mezi Templáři a Asasíny. Hráči se stanou Asasínem uprostřed boje za svobodu proti bezohledné tyranii, nabízející nejstylizovanější bojové možnosti, jaké byly kdy představeny. Assassins Creed III se odehrává v době Revoluce v Americe, jež vezme hráče na pouť nezkrotnou divočinou, nazvanou prostě frontier, do vibrujících, rozrůstajících se koloniálních měst a samozřejmě na intenzivní a chaotické bojiště, kde se Georgie Washington a jeho kontinentální armády potkávají s impozantní britskou armádou. Assassins Creed III stojí na zcela novém enginu, Ubisoft AnvilNext přinášejícím naprostou revoluci v sérii díky vizuální kvalitě, modelování postav a umělé inteligenci. Assassins Creed III nabídne průkopnickou ohromující grafiku, přivádějící koloniální Ameriku k životu. Na Assassin Creed III pracuje Ubisoft Montreal ve spolupráci s dalšími šesti studii Ubisoftu.
 • Konzole Nintendo WII
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • gaunr104

   funguje to i na nintendu wii

  • me2de

   fakt nezávidim na wiiu to je jak na pc xbox a playstation ale playstation vita ten má jinej příběch je to víc originální

  • -D:

   NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEééééé:D

  • ekRa

   Bude s CZ titulky?

Recenze na Zing.cz (2)

Hodnocení 10/10

  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 8/10

  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Assassins Creed 3!