Assassins Creed: Brotherhood DaVinci Edition
X360

699
Nákupem získáte 14 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: TPS
 • Další pokračování světově velice úspěšné série Assassins Creed bude pokračovat v Eziově příběhu odehrávajícím se v Římě a navíc dojde poprvé v této sérii k začlenění hry pro více hráčů. Kritiky velmi kladně přijatý singleplayerový zážitek v podobě Assassins Creed je zpátky a v mnohem vybroušenější podobě. Očekávejte návrat Ezia, který bude svádět lítou bitvu s mocným řádem Templářů. Aby náš hašašínský mistr mohl zasáhnout nepřítele přímo do slabin, musí se vypravit do Říma, centra moci, pýchy a korupce. Boj se zkorumpovanými tyrany ovšem nebude snadný, neboť bude vyžadovat sílu, ale co hlavně, bude vyžadovat vůdcovské schopnosti. Ezio totiž povede celé Bratrstvo, které bude bojovat po jeho boku. Své nesmiřitelné nepřátele mohou hašašíni porazit jen tehdy, budou-li spolupracovat. Assassins Creed Brotherhood poprvé nabízí netušenou sféru hry pro více hráčů. Hráči mohou Templářům pomoci tak, že je s použitím Absterga vytrénují v umění vraždy, aby mohli hašašíny vyhladit jednou provždy. Budou si moci vybrat z pestré škály unikátních postav, kdy každá disponuje typickými zbraněmi a technikami zabití, a porovnat svůj um v různých herních režimech s hráči z celého světa. Jedná se o samostatnou hru.
  Obsahuje DLC Da Vinci Disappearance

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • Game.Pro+

   DLC bude, podle zkušeností ze dřívějška, už rovnou součástí hry, takže jej nebudeme muset ani instalovat. (Tedy kromě základního Upgradu pro Xbox)

  • TraS

   To bude na disku. Myslim.

  • big.men

   mně by spíš zajmalo jestli je dlc už na disku s hrou nebo dostanu kod na xbox live

  • TraS

   Hele ja si myslim ze je to cela hra v ktery uz je dlc.

  • jamal

   dobry den chci se zeptaj je to cela hra i s dlc nebo jenom dcl uz mam celou hru a chtel bych si koupit jen datadisk dekuji za odpoved :))

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Assassins Creed: Brotherhood DaVinci Edition!