Batman: Arkham Asylum GOTY 3D
X360

499
Nákupem získáte 10 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Sci-Fi, TPS
 • Batman: Arkham Asylum v edici Hra roku přináší zcela novou herní dimenzi a podporuje technologii TriOviz 3D na herních platformách PlayStation 3 i Xbox 360 společnosti Microsoft. TriOviz 3D je patentovaná technologie 3D, která hře dodává hloubku dostupnou všem hráčům vybaveným brýlemi 3D. TriOviz 3D přináší zornému poli nový rozměr při současném zachování původní herní a grafické integrity, jedinečným způsobem prohlubuje zážitek ze hry a umožňuje hráčům ještě hlouběji se ponořit do gotického světa arkhamského ústavu. Batman: Arkham Asylum v edici Hra roku staví na původní herní edici a rozšiřuje ji o šest dříve vydaných a stažitelných map, které hráčům umožňují procvičit a natrénovat bojové schopnosti. Hráči mohou čelit těm nejobtížnějším protivníkům v kultovních prostředích arkhamského ústavu, jako je neblaze proslulá Crime Alley a šílená Scarecrow Nightmare. Ve hře Batman: Arkham Asylum zjistí BATMAN, že je uvězněn na gothamské psychiatrické klinice pro šílené zločince, jež je známa pod jménem ARKHAM ASYLUM. Joker na TEMNÉHO RYTÍŘE uchystal past a dohodl se se svými šílenými spojenci na tom, že Batmana odstraní jednou provždy. Autenticitu hře dodává dabing dvou veteránů animovaného Batmana, Marka Hamilla a Kevina Conroye, kteří si zopakují své role Jokera a Batmana. Batman: Arkham Asylum je založen na původním příběhu Paula Diniho, spisovatele a tvůrce Batmana, pětinásobného nositele ocenění Emmy a autora sérií, jako jsou Lost a Batman: The Animated Series. Hráči vstoupí do světa stínů, zasejí strach do srdcí svých nepřátel a utkají se s Jokerem a dalšími proslulými gothamskými padouchy, včetně HARLEKÝNKY, STRAŠÁKA, TRAVIČKY IVY a KILLER CROCA, kteří se zmocnili kliniky.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (14)

  • tazmanskycert

   Pro všechny nadšence, rozdíl oproti normální verzi bude, že tato bude uzpůsobena pro Anaglyph (ačkoliv TrioViz tento fakt popírá seč může), který oproti standardním počinům bude výrazně jemnější (nicméně stále anaglyph (pro termínu neznalé "ty modro-červené papírové brýle") se všemi nedostatky). Takže můžete mít 100TeraHertz TV a stejně vám to je na prd. Alespoň ukázka jak vypadá nVidia Vision Discover na PC :) POZN. pokud máte ony "červeno-modré" brýle za 30Kč, můžete mrknout na screeny zde: http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-trioviz-batman-goty-article

  • potapac

   preco furt posuvate termin vydania? malo to vyjst koncom marca

  • lukako

   no co uz ste to niekto skusal s tymi okuliarmi ?

  • Chrizofilax

   Tady je o Batmanovi a Trioviz 3D zajímavý článek. Jsou tam i obrázky ze hry se zapnutým 3D režimem http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-trioviz-batman-goty-article

  • Rob

   Máte tušení, zda bude ve hře možnost 3D zobrazení i vypnout?

  • Chrizofilax

   Tato technologie je speciálně dělaná pro konzole. Fungovat by měla na každé HD televizi. Jak je to s LCD monitorem netuším a samotného by mě to i zajímalo.

  • miky

   montana: tohle je ale jiná technologie, než která se ted zavádí. má to podporovat i ,,normální" lcd.

  • O'Clock

   Nechci nijak narážet, jen se ptám)

  • O'Clock

   to montana: A na to jsi přišel jak?

  • montana

   Funguje to pouze na televizich podporujicich 3D obraz. Tedy modely se 120Hz. Na bezne LCD nebo CRT televizi "opravdove" 3D nefunguje.

  • miky

   tak hd tv mám. já zase slyšel, že říkali i crt tv. každopádně se těším.

  • Chrizofilax

   Našel jsem tohle http://www.n4g.com/pc/News-485342.aspx Bohužel to vypadá, že brýle budou pouze papírové. Dále jsme četl, že by to mělo fungovat pouze na televizorech s vysokým rozlišením.

  • lukako

   budou 3d bryle soucasti baleni?

  • miky

   můžu se zeptat pane Schovanec, na jakém principu budou brýle fungovat??

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 10/10

  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Batman: Arkham Asylum GOTY 3D!