Battlefield 1 (PC DIGITAL)
DIGITAL

(1x)
379
 • 849 Kč
  Ihned ke stažení
 • 379 Kč
  Ihned ke stažení
Aktivace: OriginOriginLokalizace: Angličtina
Štítky: FPS
Kód produktu: 1003197
Hra také dostupná pro:  PCPS4XBOX
 • Battlefield™ 1 představí svět na pokraji ničivé války. Čekají vás velkolepé bitvy ve stísněné atmosféře obleženého francouzského města, ve střežených horských pevnostech italských Alp nebo uprostřed písečných dun Arábie. V dobrodružné příběhové kampani okusíte, jak vypadá svět ve válce, a v epických multiplayerových bitvách až pro 64 hráčů prověříte svoji schopnost přizpůsobovat taktiku dynamickému prostředí plnému ohromujících efektů destrukce. Těšte se na dramatické pěší boje i střety vojenské techniky na zemi, vodě i ve vzduchu, během kterých budete ovládat vše od tanků a motocyklů po dvouplošníky a bitevní lodě a postavíte se výzvě přizpůsobovat svoji hru zatím nejdynamičtějšímu bojišti celé série Battlefield.
  HLAVNÍ PRVKY
  Rozsáhlé multiplayerové bitvy až 64 hráčů - Staňte se spolu s věrnými spoluhráči součástí nejepičtějších bitev v dějinách akčních her až pro 64 hráčů, buď v roli pěchoty nebo s vojenskou technikou a ovládejte tanky, motocykly, dvouplošníky i obří bitevní lodě.
  Zažijte úsvit moderní války - Zúčastněte se jedněch z největších bitev, jaké lidstvo kdy poznalo. Válečný konflikt, ve kterém se rýsují kořeny moderní války, zuří na zemi, na moři i ve vzduchu u horských pevností v italských Alpách i na sluncem sežehnuté arabské poušti.
  Ohromující efekty destrukce - Intuitivní systém destrukce zajistí, že každá bitva bude úplně jiná. Budete ničit vozidla a demolovat celé budovy. Mohutným explozím neodolají dřevěné sruby, masivní kamenné pevnosti ani země pod nohama vojáků.
  Válečné příběhy z nejvzdálenějších koutů světa - V dobrodružné kampani objevíte svět uprostřed ničivé války a globální konflikt zachytíte očima několika různých postav, které se stanou svědky úsvitu moderní války.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (7)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Barry: Češtinu najdete na stránkách autorů: https://plus.google.com/collection/UtEHME

  • Barry

   prosim vas,kde mohu stáhnout cestinu..dekuji..

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Adam: Digitální edice je pouze aktivační kód ke stažení hry. Krabicovka je i s instalačními DVD a krabičkou.

  • Adam

   Zdravím Vás lidi Prosím mam dotaz jaky je rozdíl mezi Digital a normál moc děkuji .

  • Gin

   pěkné, včera to tu stálo 1276 kč, že by příprava na hru v akci na black friday? :-)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Pavel: Ano, čeština bude ke všem PC verzím :)

  • Pavel

   Zdravim, mel bych narok na cestinu i kdybych koupil tuto digitalni verzi? Preci jen je o nejakou tu zlatku levnejsi :-)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

skvělá hra

Sledujte nás na instagramu