Battlefield 2: Modern Combat
X360

(1x)
799
Nákupem získáte 32 kreditů
Štítky: FPS, Multiplayer
 • Válečná vřava s moderními prostředky a zbraněmi. Je čas, vojáku. Připrav se na válku v 21 století ve stylu Battlefield 2: Modern Combat. Hra Vás přesune přímo doprostřed válečné vřavy. Naštěstí máte k dispozici tým věrných vojáků, který Vám pomůže přežít nebezpečné bitvy. Nacházíte se však na nepřítelově domácí půdě a tam Vás čekají opravdu horké chvilky. Chcete-li vyváznout se zdravou kůží, musíte použít sílu všech prostředků, které máte k dispozici – pistole, revolvery, automatické zbraně, děla, tanky, stíhačky, vrtulníky, a další. Vzhůru do boje, nechte jednat své zbraně. Nejedná se o žádnou šarvátku, ale o opravdovou válku.
 • Konzole XBOX 360
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Relativně povedená hra díky 5.1 zvuku a výborné grafice , vojácí se hlasí a ohlašují velitelství přesně co se v okolí s vámi i nepřítelem děje , což působí kladně na atmosféru hry. Některé mise jsou trochu nudné a celkově je to kvalitní hra.