Battlefield 2: Modern Combat
X360

(1x)
799
Nákupem získáte 32 kreditů
Štítky: FPS, Multiplayer
Kód produktu: 11831
 • Válečná vřava s moderními prostředky a zbraněmi. Je čas, vojáku. Připrav se na válku v 21 století ve stylu Battlefield 2: Modern Combat. Hra Vás přesune přímo doprostřed válečné vřavy. Naštěstí máte k dispozici tým věrných vojáků, který Vám pomůže přežít nebezpečné bitvy. Nacházíte se však na nepřítelově domácí půdě a tam Vás čekají opravdu horké chvilky. Chcete-li vyváznout se zdravou kůží, musíte použít sílu všech prostředků, které máte k dispozici – pistole, revolvery, automatické zbraně, děla, tanky, stíhačky, vrtulníky, a další. Vzhůru do boje, nechte jednat své zbraně. Nejedná se o žádnou šarvátku, ale o opravdovou válku.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (1)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Skvělá grafika a efekty. Multiplayer je skvělý. Velmi rozmanité úkoly a prostředí misí.
  • Vozidla mají jenom jednu zbraň (ano tank má jenom dělo), druhou zbraň musí ovládat druhý hráč , který vám to může zkazit.

  Relativně povedená hra díky 5.1 zvuku a výborné grafice , vojácí se hlasí a ohlašují velitelství přesně co se v okolí s vámi i nepřítelem děje , což působí kladně na atmosféru hry. Některé mise jsou trochu nudné a celkově je to kvalitní hra.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu