BioShock - Collectors Edition
X360

(1x)
1 999
Nákupem získáte 40 kreditů
Štítky: FPS, Sci-Fi
 • Skupina elitních a bohatých vědců, společně s předními umělci, filozofy či sportovci světa, se rozhodne vybudovat tajné podmořské město Rapture, aby tam mohli v klidu žít a bádat, aniž by je ovlivňovaly různé vlády nebo se museli starat o peníze či sociální jistoty. Cílem této komunity je soustředit se na svou výjimečnost, namísto mrhání energie nevděčným masám. Tam, hluboko pod oceánem, začnou provádět genetické experimenty, aby se ještě vylepšili a prodloužili délku svého života. Revolučním objevem původem z vodních kreatur se stane tzv. ADAM, zázračný všelék na jakékoli nemoci a ideální nástroj k sebezdokonalení mentálních i fyzických vlastností, který zastíní peníze či jídlo. Ale jak už to tak bývá, vymkne se jim z rukou a rozpoutá se válka mezi dvěma nejchytřejšími vědci, Ryanem a Fontaine. Jeden z nich zvítězí, ale cenu za to zaplatí všechny lidské bytosti v této utopické vizi, nyní ovládané vojáky a roboty. Vy - coby obyčejný člověk neboli pasažér z letadla spadlého do moře - se po prodrání mrtvými těly a doplavání k majestátnímu majáku ocitnete v jejím středu, odkud už není návratu. Nikdo vás nepovede za ručičku a nespatříte tady žádné intro, vše musíte jako v System Shocku 2 pochopit sami z útržkovitých záznamů nebo pozůstatků idealistického města postaveného v 60. letech minulého století. Dojde přitom na klasickou střílečku, řešení logických hádanek, koukání bezpečnostními kamerami (díky tzv. Security Beacon demobilizujete létající drony) a kradmé plížení se ala Thief, na němž se mimochodem část vývojářů podílela. Každá situace má jít vyřešit více způsoby a při opakovaném hraním bude možné postupovat jinou cestou.
  Velice kusově omezená sběratelská edice obsahuje navíc:
  - 2 DVD disky se soundtrackem a dokumentu o tvorbě hry
  - Big Daddy figurku (obrázek)
  - pěkně vyvedená sběratelská krabička hry


 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • Michy

   fuckxzone:To si nám to teda natřel....ty jedničko..tebe bych chtěl potkat..

  • fuckxzone

   jste NULY!!!

  • Martin

   Bude tato colector edice odesíláná ve stejný termín jako standardní nebo bude mít spoždění?

  • Libor

   Jde. Dokonce i u popisků budov atd. Soudím podle dema, ale v plné to bude jistě stejné.

  • Webmasser

   Nevite zda jde u xboxove verze zapnout zobrazovani ang titulku u dialogu?

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Vyborna hra na xbox.A jako specialni edice super.Big daddy+making of+soundtarck(3 triminutove skladby jsou pekne ale nemam spojitost s bioshockem)a hra v nadherne kovove krabice.