Black and White 2: Battle of the Gods
PC

(1x)
559
Nákupem získáte 11 kreditů
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 11799
 • . Black and White: Battle of the Gods vypráví příběh o tom, jak se Aztékové rozhodli jít proti řeckému bohu, jenže byli téměř všichni pobiti a ti, co zbyli, se rozhodli nesmířit se se smrtí svých druhů a porážkou, a tak se jali vystavět totemy, obětní oltáře tisíců pokořených spolubojovníků. Pak začali těla vyzvedávat z hrobů a na oltářích je modlíc se k nebesům obětovat. Dlouho se nedělo nic. Stovky těl byly přinášeny k totemům, ale stále bez odezvy. Ale modlitby neustávaly. A pak se to stalo. Nebe rozetnul blesk. U oltářů se nakumulovalo tolik smrti, že to donutilo povstat nového boha. A není to obyčejný bůh. Zrodil se totiž z armády poražených. Je to bůh nemrtvých. Země se začala třást. Vstávat z hrobů začali totiž i všichni mrtví vojáci. Smrt zaplavila zemi jako lavina. Battle of the Gods vám přinese nejen nového nepřítele, ale také novou potvůrku, dvě nové země a čtyři nové zázraky. Kromě toho vás prý čeká také šest nových výzev a mnoho dalších věcí. Bude to boj boha proti bohu, z něhož může vyjít pouze jediný vítěz.

  Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Datadisk k oblíbené strategii Black and White 2. Black and White: Battle of the Gods vypráví příběh o tom, jak se Aztékové rozhodli jít proti řeckému bohu, jenže byli téměř všichni pobiti a ti, co zbyli, se rozhodli nesmířit se se smrtí svých druhů a porážkou, a tak se jali vystavět totemy, obětní oltáře tisíců pokořených spolubojovníků. Pak začali těla vyzvedávat z hrobů a na oltářích je modlíc se k nebesům obětovat. Dlouho se nedělo nic. Stovky těl byly přinášeny k totemům, ale stále bez odezvy. Ale modlitby neustávaly. A pak se to stalo. Nebe rozetnul blesk. U oltářů se nakumulovalo tolik smrti, že to donutilo povstat nového boha. A není to obyčejný bůh. Zrodil se totiž z armády poražených. Je to bůh nemrtvých. Země se začala třást. Vstávat z hrobů začali totiž i všichni mrtví vojáci. Smrt zaplavila zemi jako lavina. Battle of the Gods vám přinese nejen nového nepřítele, ale také novou potvůrku, dvě nové země a čtyři nové zázraky. Kromě toho vás prý čeká také šest nových výzev a mnoho dalších věcí. Bude to boj boha proti bohu, z něhož může vyjít pouze jediný vítěz.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • Anup

   jen by me zajimalo jestli ma kouzleni rukou multiplayer a skrimish
   nepritomnost tohoto delala z B&W2 docela nanic hru...

  • pkvapik

   To može byt hůstý!!!!!!!!!!!

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

datadisk,který do hry přináší nový morbidní nádech a s tím také rapidní vzrůst obtížnosti bohužel už nic moc nového nepřináší.....pro fanoušky BaW je stále doporučen,ale již s nemalými výhhradami,rozhodnutí je proto na vás

Sledujte nás na instagramu