Blizzard BattleNet Authenticator
PC

(5x)
249
Nákupem získáte 2 kredity
Lokalizace: Angličtina
  • Chraňte svůj účet na Battle.net a všechny s tím související hry jako World of Warcraft či StarCraft II a další hry do budoucna. Díky tomuto Authenticatoru vytvoříte další vrstvu zabezpečení a ochrany účtu. Pokaždé, když se budete chtít přihlásit na svůj účet, použijete ho a ten vytvoří jednorázové heslo pro přístup na účet a ochranu. Díky tomu můžete být v klidu s vědomím, že Váš účet je chráněn.
  • Přidejte komentář

    Pravidla komentářů

    Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

    Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (5)
Přidat hodnocení

Prakticky

Účet mi sice nikdo nenapadl jako tady kolegovi pode mnou, ale vzhledem k současným trendům bezpečnosti a také předpokladu, že Blizz tu a tam nějakou hru, o kterou mám zájem, vždy vydá, považuju tuhle věcičku za solidní základ i do budoucna.

Můj účet mi hacknuli jen jednou a naposled, díky této věcičce se už není čeho obávat ;)

co se týče baterie mám authenticator už 3 rokem a nemůžu si stěžovat je dobré že je tady za necelých 200 kč já ho kupoval za 600 a to jsem musel posílat přes kámoše do anglie a pak on to poslal mě :-) doporučuji kdo má zájem o to aby nepřišel o účet :-)

Kdo chce ochránit svůj Battle net účet před hackery, tak je autenticator parádní možnost za super cenu. Použití je velmi snadné, škoda, že je napájen baterií a ne přes USB. Snad nějakou dobu vydrží! Je opravdu příjemné, jak se Blizzard stará o své zákazníky, snad si příklad vezmou i ostatní firmy!!