Borderzone
PC

299
Nákupem získáte 12 kreditů
Lokalizace: České titulky
Štítky: Fantasy
 • Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  Tato hra vás zavede do malé horské oblasti zvané Kamirr, která leží přímo na křižovatce několika velkých zemí herního světa. Ten místní obyvatelé pojmenovali Terra. Příběh začíná vcelku obyčejně - hlavní postava (bude předdefinován její vzhled a jméno), obyvatel pevnosti na severu Kamirru, zjistí, že nedávno vyslaný posel svou cestu do hlavního města nedokončil a záhadně zmizel. Vzhledem k situaci v zemi, nelze tuto příhodu brát na lehkou váhu. Ukáže se, že jde o první z řady dalších událostí, které hráče postaví proti vyšším silám. BorderZone je tvořena asi 350 vnitřními i vnějšími lokacemi, které si budete moci prohlédnout z vlastního pohledu. Příznivci žánru RPG mohou očekávat spoustu úkolů, třídy postaviček (pouze tři), několik ras (ovšem poměrně neobvyklých, kromě lidí, zde budou nějací Kozorgové, Siunové a Veldové), nezbytná kouzla, souboje pojaté stylem Point and Click, prostě vše, co k takové hře patří. Včetně možnosti přibrat do party ještě pár dalších spolubojovníků - celkem můžete mít až čtyři, někteří NPC se k vám přitom přidají sami, jiné můžete naverbovat. Pro lepší představu tvůrci své dílo přirovnávají ke kombinaci Diabla a Baldurs Gate. Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • borek

   Hle strasne me svedi koule a to sem si je mesic uz nemyl nevite prosimvas co s tim, saham si na ne do slipu i prihodinach to svedi jak cert a masiruju si je omg prosim pomozte kdybyste vedeli dekuj:)

  • diablo

   sam si skvara

  • Zakna

   jo, Baldur's Gate 0=) R.A. Salvatore by mohl navrhnout trojku 0;)))

  • vlavasa

   proc vsichni k tak skvele hre jako bylo Baldur's Gate pridavaji prvky z te rezaci skvary - Diabla

  • milos

   existuje aspoň jedna-opakujem jedna-hra,ktorá vyšla v češtine (osobne hovorím o RPG hrách)v termíne, ktorý bol sľúbený ako prvý ,prípadne aj druhý???

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Borderzone!