Brothers in Arms 3: Hells Highway
PS3

(7x)
399
Nákupem získáte 16 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: FPS
 • Hra vás opět zavede do těžkých bojů z prostředí druhé světové války, v tomto případě budete součástí operace Market Garden, v níž figurovaly jednotky výsadkářů, které měly ochránit důležité mosty v Holandsku, po kterých by se následně přepravily spojenecké tanky a zamířily do Německa. Nicméně proti téhle snaze stály nejlepší síly Třetí říše, takže se v kůži seržantů Bakera a Hartsocka pěkně zapotíte! Hra začíná vaším seskokem nad Eindhovenem a jelikož brzy poté Němci tohle město začnou bombardovat, budete pomáhat civilistům ocitnuvším se v centru dění (resp. bomb). Následně vás čeká dobývání a hájení určených výsep - jako strategických mostů, kde znovu půjde o mix akce (FPS) a nutné strategie při kooperaci s vaší jednotkou, jíž budete zadávat adekvátní povely. K dispozici protentokráte máte hned tří oddíly, s čímž souvisí širší spektrum možností, co podniknout, a to nejenom díky skutečnosti, že třetí oddíl bude mít v rukou ničivější zbraně, jako je třeba bazuka či minomet, nemluvě o možnosti přivolání leteckého útoku. V rámci nových manévrů a pohybových animací je pamatováno např. na patrolování, stealth aktivity či momenty zaslouženého odpočinku. S čímž souvisí i fantastické obličejové animace, potažmo emocionální reakce zúčastněných vojáků, což by mělo tuhle akci příjemně oživit.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (6)

  • 122 wehass

   už ji mám a je to furt stejnej princip ovládání jako u všech předchozích dílů. koho bavily předchozí díly není jediný důvod si tuhle gamesku nekoupit.

  • carlos

   je toto lepší než MOH a COD?

  • Jack - To Stein

   To Stein,lol,ty ses blazen xD

  • Stein

   A není to bazar a není na tu hra žádná sleva.

  • NeriKeerway

   HELLO WORLD!

  • Gemaxim

   Cau prosimvas nevíte už nějaké datum kdy bude hra u vás ke koupi.
   Díky za odpověď.

Hodnocení zákazníků (7)
Přidat hodnocení

Výborná hra,s pár chybamy,které ale přehlédnete jak nic.Doporucuji,protoze tento titul(i starsi) díli clověka povzbudí a potěší.Ikdyz není tato serie tolik znama jako treba COD,fanousku ma spousty a zahrát si tudle hru v klidu pri mokrém ctvrtecním odpoledni je bomba.

HRA NA 100%.

všechno nebo nic

100

doporucuju to kazdemu kdo si chce poradne za pařit

Užasná hra, která stojí za to si zahrát!

Zobrazit všechna hodnocení