Burnout Paradise
X360

(8x)
299
Nákupem získáte 9 kreditů
Štítky: Auta
 • Rádi působíte se svým vozem zmatky v ulicích? S ohledem na bezpečnost vaší i ostatních účastníků provozu, stejně jako na bodový systém, nelze Burnout 5 než doporučit. V této hře se budete moci vyřádit tak, jako ještě nikdy. K dispozici vám bude město Paradise City a jeho impozantní infrastruktura vozovek během plného provozu. Každá křižovatka bude představovat potenciální nebezpečí kolize a každá ulice příležitost k porušování všech pravidel. V celé sérii Burnout totiž platí, že pravidla jsou od toho, aby se porušovala. Agresivita, rychlost a destrukce, to je to, oč tu běží a v Burnout 5 se toho všeho dočkáte ještě ve větší míře než v předešlých hrách. V Burnout 5 mají auta 80 dílů, které po případné srážce budou moci navštívit vozovku. Mimochodem, zrovna v tomhle případě dávají tvůrci přednost spektakulárním efektům před snahou o zachování realismu, takže se připravte na obrazy totálně zničeného vozu, vozu připraveného o střechu nebo rozpůleného.
 • Konzole XBOX 360
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Arbi

   jaktooo.??..ze to stoji vic nez ultimate box.??

  • Honzajs39

   Úžasná hra

Hodnocení zákazníků (8)
Přidat hodnocení

Parádní hra dost pobaví

doporučuji všem je to prostě pecka

Po všech NFS už to chtělo změnu a s touto hrou se mi zase vrátila chuť si zajezdit.

Zatímto NFS, se svým posledním dílem odlepilo ode dna, hvězda Burnoutu stále stoupá, to BP rozhodně dokazuje!

Dustojne pokracovani Brunoutu, ktere se da hrat i jen tak pro radost z kazde poradne bouracky co se vam povede. Soundtrack je pomerne rozsahly, takze si vybere snad kazdy. Ke stovce by mi chybelo snad jenom vetsi pocet ruznych druhu misi, protoze po delsi dobre hrani uz je to na "jedno brdo". I tak se ale budete bavit...

nejlepsi zavodni arkada

Zobrazit všechna hodnocení