Burnout Paradise: The Ultimate Box
X360

(1x)
499
Nákupem získáte 15 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Auta
 • Rádi působíte se svým vozem zmatky v ulicích? S ohledem na bezpečnost vaší i ostatních účastníků provozu, stejně jako na bodový systém, nelze Burnout 5 než doporučit. V této hře se budete moci vyřádit tak, jako ještě nikdy. K dispozici vám bude město Paradise City a jeho impozantní infrastruktura vozovek během plného provozu. Každá křižovatka bude představovat potenciální nebezpečí kolize a každá ulice příležitost k porušování všech pravidel. V celé sérii Burnout totiž platí, že pravidla jsou od toho, aby se porušovala. Agresivita, rychlost a destrukce, to je to, oč tu běží a v Burnout 5 se toho všeho dočkáte ještě ve větší míře než v předešlých hrách. V Burnout 5 mají auta 80 dílů, které po případné srážce budou moci navštívit vozovku. Mimochodem, zrovna v tomhle případě dávají tvůrci přednost spektakulárním efektům před snahou o zachování realismu, takže se připravte na obrazy totálně zničeného vozu, vozu připraveného o střechu nebo rozpůleného.
  Oficiální česká stránky hry.

  The Ultimate Box edice hry reedice PS3 verze + všechny doteď vydané add-ony (motorky, nové challenges, nové závody, 24-hodinový cyklus den/noc, bonusové vozy apod.) Dále obsahuje zcela nový režim Party Mode – jde o velice rozsáhlý offline multiplayer, kdy skupina hracu střídavě plní tytéž úkoly. Vylepšení se dočakala i technická stránky hry.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • CQm

   Ale doporučuji

  • CQm

   dcla me stve ze když dostanete novy ridicak projete zavody se vam zase odemknou sice je nemusite jezdit porad znova ale pozdeji nemate na vyber=docela nuda

  • smovie

   Jen se chci zeptat,tohle je normalni Burnout paradise s tema add-onama ?

  • kery

   dobry den mam dotaz tykajici se cestiny kdyz ted u toho noveho budlu je burnou podle popisu v cestine je i tento cesky?

  • Jerry240

   demo na x-boxu je celkem super :-)

  • twix

   pujde hrat multak i s vlastniky starych burnout paradise ?

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Toto je výborná závodní hra vyvedená skoro do dokonalosti,nejvíc mě asi mrzelo že auta nebyla licencovaná ale jinak perfektní.