Bus Driver
PC

(14x)
149
Nákupem získáte 6 kreditů
Štítky: Auta
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 12848
 • Kategorie

  PC / PC hry / Simulace
  Bus Driver je autobusová simulace, jejímž základem je model řízení, který vyžaduje zručnost, předvídavost a rychlé reakce. Na hráče čekají v Bus Driver různé úkoly, spočívající většinou v dopravení někoho někam. Obvykle přitom nejde o jedince, ale celou skupinku lidí, která chce být na místě určení co nejdřív, ale zároveň nesnese žádnou nebezpečnou jízdu. Hráč tak musí vědomě porušovat dopravní předpisy, ale zároveň se starat o to, aby byla jeho jízda plynulá a bez karambolů. Jakmile své pasažéry vyděsí, tak je konec. Konkrétně půjde o eskortu vězňů, přepravu basketbalového týmu, sběr a odvoz dětí do školy, dodržování jízdního řádu MHD a podobně. Jezdit se bude ve více než 12 autobusech na ploše velkého města s celou řadou čtvrtí a to za různého počasí, jež bude mít samozřejmě vliv na chování autobusu. Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • daniel

   je to dobra hra mne docela bavi no nic ale jinak komy se to libi tak si to zahrajte

  • Arny

   Opravdu velka skoda ze do toho nedali vice stavy:( ale jinak davam 60% ale je to i dost

  • gaara

   nemáte vkus vůbec žádný.

  • Sindri

   Další budget. Průměrnost sama.

  • Zdeněk

   Škoda, velká škoda že to nedopadlo líp :-(

Hodnocení zákazníků (14)
Přidat hodnocení

Tento simulátor je rozhodně lepší než "Bus Simulator", ale přece jen tomuto simulátoru něco chybí. Jistě, jednak je to jeden z nejlepších, co jsem kdy hrál, ale není to ono. Hra mě ze začátku bavila, ale po chvíli mě trochu začala nudit zejména nerealistickým zabržďováním aut či vůbec se nepohybující lidé. Nejvíc zde v této hře mi ale vadí možnost jen JEDNÉ kamery a to kamery za autobusem. Není tedy možnost si sednout tzv. za volant. Jinak tato hra je vcelku dobrá a odnáší si hodnocení 40 ze 100

nuda.. bavilo mě to 5 minut a vypla sem to...

jelikož je hra hned dohraná, později už nebaví

300,- je o.k. cena, ale když si uvědomím že za ty samé peníze dostanu strategii která mi vydrží týdny až měsíce.. Cena 99-199 by byla adekvátní, víc ani ránu. Bohužel.

Nestojí zato si tuto hru kupovat

Bus Driver byl jeden z nejočekávanějších simulátorů. Mě osobně spíše přijde jako závody s autobusy naloženými cestujícími s nutností dodržovat předpisy. Pokud by se zmixoval Bus Driver, freeware simulátory VirtualBus a SimTr a nový konkurenční simulátor Bus Simulator 2008, tak by byl geniální simulátor autobusů i trolejbusů.

Zobrazit všechna hodnocení

Sledujte nás na instagramu