Call of Duty 4 Modern Warfare Steam (PC DIGITAL)
DIGITAL

329
Nákupem získáte 13 kreditů
 • 329 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: FPS
 • Modern Warfare: vyvinutý na míru pro zkušené hráče i hráče, kteří hrají pc hry jen příležitostnědynamické mise, plné dějových zvratůneustále se měnící prostředí bojových misí (zima, horko, bitevní pole i stealth mise)široký výběr arzenálu určenému k co nejeefektivnější likvidaci protivníkapc hra od Infinity Ward, týmu, který to umí!
  Pc hra Call of Duty 4: Modern Warfare je akční FPS thriller, který hráči do rukou vrazí poměrně bohatý arsenálnejmodernějších a nejsilnějších zbraní, s nimiž se pak bude pokoušet řešit celou řadu zapeklitých situací v bojových zónách po celém světě. V průběhu hlavní kampaně se totiž hráč dostane do řady dramatických akčních momentů, na nichž je hra postavena. Zkrátka a dobře, to hlavní, oč se tvůrci z Infinity Ward snaží je, aby se hráč za žádných okolností nenudil, aby se neustále ocital v zajímavých a hlavně nových situacích. V jednu chvíli se tak z něj stane sniper v hluboko za nepřátelskou linií, pak bude podnikat frontální útok po slaněníz helikoptéry Blackhawk a dojde i na letecké útoky proti nepříteli tisíce metrů nad zemí. Hlavní rysy pc hry Call of Duty 4:
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Lidumil: Zdravím, jde o základní edici hry. Nemáme info, že by šlo o GOTY.

  • Lidumil

   Dobrý den, jelikož u krabicové verze mi nebyl zodpovězen dotaz, zeptám se zde. Je tato digitální verze také "Game of the year edition"? Děkuji za odpověď.

  • Eliška Vránová (Xzone)

   SAXO456: Zdravíme, dle diskuzí se zdá, že hra má ještě dostatek aktivních hráčů.

  • Saxo456

   Zdravím, rád bych tuto hru zakoupil kvůli multiplayeru. Hrají hráči ještě multiplayer?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Call of Duty 4 Modern Warfare Steam (PC DIGITAL)!