Call of Duty: Advanced Warfare
PS3

(1x)
449
Nákupem získáte 18 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS
Kód produktu: 19008
 • Další pokračování velmi úspěšné akční střílečky Call of Duty, přinese hráčům nové humanitní mise, které se odehrávají například v Bagdádu a snaží se napravit škody způsobené válkou. Klid se ovšem snaží narušit všude přítomní teroristé, kteří svými krutými útoky terorizují celé okolí. Proto seberte veškerou odvahu a vydejte se bojovat za správnou věc se známým hrdinou Mitchellem. Velkou novinkou v této hře bude přítomnost EXO obleků, které dávají vojákům, kteří je nosí extra vysokou sílu, rychlost a přesné reflexy.
  Příběh se odehrává v budoucnosti, kde se technologický pokrok a vojenská praxe sblížily, čímž zaplnily díru na ekonomickém trhu. Prim už nehrají vlády, které pomocí armády hájí ve světě své zájmy. Teď už jsou to korporace (oficiálně Private Military Corporations), které ze svých nemalých prostředků mohou financovat ostřílené žoldáky a bývalé vojenské specialisty. Navíc se už nemusí skrývat, ale získali oficiální mandát od OSN. Tato skutečnost nejenže přepisuje hranice map, ale také mění pravidla války.
  Pozadu nezůstal ani zbraňový arsenál, který obsahuje například granáty odhalující oblast, magnetické rukavice pro lezení na konstrukcích budov a další speciality o kterých si dnešní armáda může nechat pouze zdát. Pro příběh hry, odehrávající se v roce 2052 jde ovšem o klasický bojový arsenál.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • RedBull

   skoda ze ta hra nema cz tit bylo byto bomba ale už se tešim :)

  • William

   DObrý den, chtěl jsem se zeptat, jak to funguje s tím přístupem ke hře už 3.11.? To si budu moct hru vyzvednout už 3.11.?

  • Zedd

   Zdracim. Chci se zeptat pokud jsem si hru predobjednal uz pred mesicem budu ji mit v edici day zero. Dekuji

  • Lukáš

   Dobrý den,chci se zeptat zda budete dávat pro tuto hru předobjednávkové bonusy jako byly pro Black Ops 2.Calling card,kamufláže atd.

Recenze na Zing.cz (3)

Hodnocení 8/10

Sledgehammer Games se jejich první Call of Duty povedlo. Jde rozhodně o jeden z těch lepších dílů této známé série.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 7/10

Tento ročník COD rozhodně stojí za vyzkoušení, jeden z nejlepších dílů za poslední léta, bohužel vývojáři trochu nevyužili potenciál. Hollywoodská prezentace je to ale dobrá.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 8/10

Tak jako každý rok, i letos přišlo Call of Duty s krátkým, ale našlapaným singleplayerem. Novinky na bojišti potěší, příběh víceméně také, takže pokud jste CoD pozitivní, hurá do toho!  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Horší díl CoD

Sledujte nás na instagramu