{"products":[{"trida":"A","kod":45153,"imgurl":"covergame\/45153.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Hrac\u00ed karty Harry Potter - Ravenclaw","url":"hraci-karty-harry-potter-ravenclaw","product_partner_id":0,"cena":299},{"trida":"A","kod":45152,"imgurl":"covergame\/45152.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Hrac\u00ed karty Harry Potter - Slytherin","url":"hraci-karty-harry-potter-slytherin","product_partner_id":0,"cena":299},{"trida":"A","kod":45154,"imgurl":"covergame\/45154.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Hrac\u00ed karty Harry Potter - Hufflepuff","url":"hraci-karty-harry-potter-hufflepuff","product_partner_id":0,"cena":299},{"trida":"A","kod":45161,"imgurl":"covergame\/45161.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Hrac\u00ed karty Star Wars: The Mandalorian","url":"hraci-karty-star-wars-the-mandalorian","product_partner_id":0,"cena":249},{"trida":"A","kod":45159,"imgurl":"covergame\/45159.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Hrac\u00ed karty Star Wars - Light Side","url":"hraci-karty-star-wars-light-side","product_partner_id":0,"cena":299},{"trida":"A","kod":30900,"imgurl":"covergame\/19816.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Hrac\u00ed karty The Elder Scrolls V: Skyrim","url":"herni-karty-the-elder-scrolls-v-skyrim","product_partner_id":0,"cena":179},{"trida":"A","kod":44800,"imgurl":"covergame\/44800.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Sb\u011bratelsk\u00e1 sada Skyrim","url":"sberatelska-sada-skyrim","product_partner_id":0,"cena":799},{"trida":"A","kod":38877,"imgurl":"covergame\/38877.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Hrac\u00ed karty Star Wars","url":"hraci-karty-star-wars","product_partner_id":0,"cena":199},{"trida":"A","kod":35881,"imgurl":"covergame\/27412.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Hrac\u00ed karty Hellboy","url":"herni-karty-hellboy","product_partner_id":0,"cena":199},{"trida":"A","kod":36407,"imgurl":"covergame\/36407.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Hrac\u00ed karty Street Fighter - Characters","url":"herni-karty-street-fighter-characters","product_partner_id":0,"cena":199},{"trida":"A","kod":35519,"imgurl":"covergame\/27055.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Hrac\u00ed karty Marvel - Comic Book","url":"herni-karty-marvel-comic-book","product_partner_id":0,"cena":249},{"trida":"A","kod":33589,"imgurl":"covergame\/24916.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Hrac\u00ed karty Minecraft","url":"herni-karty-minecraft","product_partner_id":0,"cena":299},{"trida":"A","kod":30931,"imgurl":"covergame\/19841.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Hrac\u00ed karty Fallout - Nuka World Gift Shop","url":"herni-karty-fallout-nuka-world-gift-shop","product_partner_id":0,"cena":199},{"trida":"A","kod":25199,"imgurl":"covergame\/10201.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Hrac\u00ed karty Dragon Age II","url":"herni-karty-dragon-age-ii","product_partner_id":0,"cena":149},{"trida":"A","kod":36215,"imgurl":"covergame\/36215.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Hrac\u00ed karty Harry Potter - K\u00e1men mudrc\u016f","url":"herni-karty-harry-potter-kamen-mudrcu","product_partner_id":0,"cena":249},{"trida":"A","kod":30734,"imgurl":"covergame\/19616.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Hrac\u00ed karty Umbrella Academy","url":"herni-karty-umbrella-academy","product_partner_id":0,"cena":149}],"total":16,"filter":{"platforma":{"MERCH":16},"pegi":[16],"digi_drm":{"Neuvedeno":16},"tags":{"5":{"326":16,"91":1,"252":1,"327":1},"13":{"78":4,"300":3,"697":2,"278":1,"395":1,"713":1,"718":1,"768":1,"801":1,"946":1},"1":{"28":16},"20":{"2421":5,"2277":2,"2275":1,"2316":1},"4":{"247":8}},"cena":{"min":149,"max":799}}}