Call of Duty: Black Ops - Prestige edition
X360

999
Nákupem získáte 10 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS
 • Nový díl nejúspěšnější série všech dob vtrhne na trh již tento rok a to 9. listopadu. Chopíte se zde Elitních Speciálních Jednotek a budete se účastnit tajných misí, jenž rozhodnou o průběhu války. Nahlédneme do zákulisí známých konfliktů. Místa jako Kuba, Arktida a vietnamská džungle jistě nezůstanou bez povšimnutí. Tvůrci se zaručují za dokonalé zpracování hry a hratelnosti rovnající se největším trhákům. O tento díl vzniká ve studiu Treyarch a samo studio se snaží překonat své kolegy, Infinity Ward.
  Velmi kusově omezená Prestige edition obsahuje: limitované sběratelské medaile s přívěskem, 4 další mapy do co-op módu, které standardní edice nebude obsahovat , speciální Black Ops Xbox Live/PlayStation Home avatar a to vše ve SteelBook obalu. Jako hlavní tahák je opravdové ovládací auto (RC-XD). RC-XD má video kameru i mikrofon, takže dokáže na vzdálenost 60 metrů přenášet bezdrátově zvuk i video do ovladače (display na ovladači má rozlišení 220x176 a je barevný). Nechybí regulace rychlosti a stojánek. Obrázek balení.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • arti

   axbox je na nic tak to kurňa dejte i na PC/PS3!!!

  • PeppaPraseCZ

   2600MS points jako dárek nebo co? :D
   mimochodem bude xzone prodavat i harderned edition?

  • googler

   V UK k tomu bude i 2600MS points .. bude to i tady

  • PeppaPraseCZ

   woot woot! snad to nebude sunka jak ty bryle z mw2 :D

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Call of Duty: Black Ops - Prestige edition!