Call of Juarez: Bound in Blood
X360

(5x)
749
Nákupem získáte 15 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Westernové
 • Příběh 3D westernu bude zasazen dvacet let před události z jedničky, kdy bratři McCallové čelí šílenému apačskému náčelníkovi, nenasytnému banditovi z Mexika i jednomu plukovníkovi. Před každou misí si budete moci vybrat, za kterou postavu hrát, přičemž s Rayem McCallem uděláte největší štěstí při střelbě na blízko (dvojice pistolí), zatímco jeho bratr Thomas McCall se s odstřelovačkou bude držet vzadu. Z dalších zbraní autoři slibují kulometnou pistoli, kulomety či kánony, ale zároveň také používání lasa, dynamitu či biče (návrat smrtící Bible z jedničky je zatím nejistý). S každým přesným zásahem vám poroste zvláštní ukazatel, po jehož naplnění dostanete příležitost dočasně zapnout mód absolutního soustředění, kdy bude vaše postava zřejmě zabíjet jedinou přesně mířenou kulkou. Pro zpestření budete v některých misích jezdit na koni, v kánoi nebo v dostavníku, který za vás odřídí některá z počítačem ovládaných postav (a tudíž zde nebude možné sjet z cesty/volně se pohybovat v terénu). Do mexických příhraničních měst se podíváte až v závěrečném aktu, kde půjde o bájné zlato Aztéků. Po vzoru spaghetti westernů autoři myslí také na drobnosti, jakými bude sestřelování klobouků nebo palba po bezbranných kuřatech na farmách. Vedle kooperativního postupu napříč celou kampaní obsáhne hra také další multiplayerové módy a mapy, kde budete pracovat v týmech, odemykat další postavy, hrát westernový deathmatch nebo se budete snažit získat hlavu toho hráče, po němž šerif zrovna vyhlásí pátrání. Bound in Blood bude pohánět čtvrtá verze enginu Chrome, který dovede zobrazit víc polygonů, utáhne nové triky a také rozlehlejší venkovní prostory.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • poky loky

   attk tech 10 dnů snad počkáš

  • forseti

   já jsem z toho papouch, odpoví tu někdo na otázku, kdy to tedy vyjde...na ofiko stránkách je stále 3.7...tak proč tady je datum vydání až 13.7.?????!!!!

  • forseti

   v Evropě je datum vydání 3.7.2009, tož jak to safra je??!!

  • forseti

   dotaz...jde hra hrát v offline coopu na jedný konzoly (splitscreen) ??

Hodnocení zákazníků (5)
Přidat hodnocení

Tato hra mě celkem překvapila, zábavnost, příběh a nádherné prostředí...

Jde o výbornou westernovskou FPS s krásnou grafikou i prostředím!!! Já ke konci křoupal zuby abych to vůbec dohrál protože mi přišlo že z normal tam skočilo very hard!! V příběhu brácha zabije bráchu!! To jsem moc nepochopil :-( Vyzdvihnout bych chtěl multiplayer který je zatím asi nejlepší co jsem hrál!!!

Toto je povedená hra grafické zpracovaní je doslova bomba,příběhem se prostřídate přes válku i souboje s indiány.Zbraně jsou takové jaké mají s tehle doby být není jich moc ale stačí.Hrací doba se mi zdá pruměrna,ale co musím vychválit je multiplayer,pro mně jeden z nejlepších co jsem zatím hrál.Místi se projedete i na koni i volnějšími pasažemi.Marolem

Hra Call of Juraz: Bound in Blood je určitě nadprůměrnou střílečkou z pohledu první osoby. Ke kladům hry patří, že během hraní si můžete většinou vybírat ze dvou hratelných postav, se kterou projdete level. Tento fakt může být motivující pro opakované hraní celé hry. U mě se hned tak nedostavil, protože levely nebo spíš plnění úkolů není bůhví jak různorodé a dech beroucí. K motivaci ke znovu hraní mohou posloužit i všudy přítomné bedýnky s tajnými dokumenty. Co Vás určitě potěší je grafická stránka hry, je to opravdu krásná podívaná a do toho trefně udělaná hudba dopřává ke všem těm přestřelkám výbornou atmosféru. příběh je správně westernovský, ale neumí dobře táhnout a hráče ukotvit k obrazovce a hltat jednu epizodu za druhou. Ze začátku jsem si chvíli zvykal na ovládání střelby, ale to si během pár chvil osvojíte a nebudete mít s ním sebemenší problémy. Tak či onak, hra je to vskutku dobrá, FPS jak má být, takže jste-li fanoušci tohoto herního žánru, vřele doporučuji, protože se určitě dobře pobavíte.

Škoda krátké herní doby. 1500 za 7 hodin je moc. Ovšem je otázka, jestli by si hra v delším podání dokázala zachovat svoji skvělou hratelnost a spád.