Call of Juarez: Bound in Blood
PS3

(2x)
499
Nákupem získáte 20 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Westernové
 • Příběh 3D westernu bude zasazen dvacet let před události z jedničky, kdy bratři McCallové čelí šílenému apačskému náčelníkovi, nenasytnému banditovi z Mexika i jednomu plukovníkovi. Před každou misí si budete moci vybrat, za kterou postavu hrát, přičemž s Rayem McCallem uděláte největší štěstí při střelbě na blízko (dvojice pistolí), zatímco jeho bratr Thomas McCall se s odstřelovačkou bude držet vzadu. Z dalších zbraní autoři slibují kulometnou pistoli, kulomety či kánony, ale zároveň také používání lasa, dynamitu či biče (návrat smrtící Bible z jedničky je zatím nejistý). S každým přesným zásahem vám poroste zvláštní ukazatel, po jehož naplnění dostanete příležitost dočasně zapnout mód absolutního soustředění, kdy bude vaše postava zřejmě zabíjet jedinou přesně mířenou kulkou. Pro zpestření budete v některých misích jezdit na koni, v kánoi nebo v dostavníku, který za vás odřídí některá z počítačem ovládaných postav (a tudíž zde nebude možné sjet z cesty/volně se pohybovat v terénu). Do mexických příhraničních měst se podíváte až v závěrečném aktu, kde půjde o bájné zlato Aztéků. Po vzoru spaghetti westernů autoři myslí také na drobnosti, jakými bude sestřelování klobouků nebo palba po bezbranných kuřatech na farmách. Vedle kooperativního postupu napříč celou kampaní obsáhne hra také další multiplayerové módy a mapy, kde budete pracovat v týmech, odemykat další postavy, hrát westernový deathmatch nebo se budete snažit získat hlavu toho hráče, po němž šerif zrovna vyhlásí pátrání. Bound in Blood bude pohánět čtvrtá verze enginu Chrome, který dovede zobrazit víc polygonů, utáhne nové triky a také rozlehlejší venkovní prostory.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (14)

  • distephano

   Ano, jde to.
   1- jestli mas internet tak si to pripoj k netu a aktualizuj si verzi.

   2- nebo si zezen nejake novejsi BD z casopisu Playstation 3, tam mas vzdy nejnovejsi verzi softwau ( tak to delam ja)

  • alfpaseka

   Koupil jsem si hru Call of Juarez a nejde mi nainstalovat píše že mám softwer je 2.52 a mám mít 2.76 jak ho mám nainstalovat nebo jde to nějak. Dík za radu.

  • JackieV

   Dočasně vyprodáno :-O

  • nervana

   aj,tak to je dost málo těch 7 h :( za to dávat 15 stovek...

  • forseti

   čistá herní doba něco kolem 7 hodin...dohráno včera na pc...objednáno ze zahraničí, u nás bych se toho nedočkal ;)..

  • nervana

   ví se,jaká bude cca čistá herní doba ?

  • nervana

   wow..tak tohle vypadá víc než mazecky...

  • forseti

   no ti nevím teda...nemají to ještě nikde, snad prý zítra bo už to je na cestě..ale toho 3. to nebylo...

  • PS3- man

   jistě že je datum vydání 3.7., vGameline je odedneska již v prodeji, tak kdo je z Brna tak muže již dnes pařit

  • forseti

   já jsem z toho papouch, odpoví tu někdo na otázku, kdy to tedy vyjde...na ofiko stránkách je stále 3.7...tak proč tady je datum vydání až 13.7.?????!!!!

  • forseti

   v Evropě je datum vydání 3.7.2009, tož jak to safra je??!!

  • fanny

   jo taky se na ní tešim hlavně pak na multiplaeyr !

  • Fanny

   už se na ní moc těšim!!!!!!!!!!!!!!!!

  • jarko imonnen

   to bude nejlepší spaghetti hra na ps3 pc a xbox

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

Jedná se bezpochyby od výborné pokračování, s ještě lepším příběhem a grafikou jak první díl. Jen škoda že hru neudělali trochu delší a občas se tam našli i nějaké technické chyby ale co už. Hra je rozhodně pro všechny milovníky dobrého příběhu, westernu ale také i svižných akcích u kterých se člověk nenudí.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Pro mě obrovský zážitek. Nikdy mě westernovky nebavili, ale když si zahrajete chcete to prostě dohrát a až to dohrajete tak chcete hrát znova prostě bomba

Výtečny wester jeden z nejlepsich nenajde se nikdo koho by nebavila