Castlevania Lords of Shadow Ultimate Edition
Digital

153
Nákupem získáte 2 kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamJazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1005021
 • Castlevania: Lords of Shadow – Ultimate Edition
  Zahrajte si Castlevania: Lord of Shadow – Ultimate Edition a vychutnejte si plnou hru a bonusový obsah Reverie a Resurrection!
  Aliance s Nebem byla ohrožen temnou a zlovolnou silou – Pány temnoty. Chaos se šíří zemí živých!
  Castlevania: Lords of Shadow
  Gabriel Belmont je členem bratrstva světla, elitní skupiny svatých rytířů, kteří chrání a obhajují nevinné proti nadpřirozenému. Jeho milovaná manželka byla brutálně zavražděna zlými silami temnoty a její duše uvězněna na věčnost. Ani živí, ani mrtví si neuvědomují hroznou pravdu o tom, co je v sázce, a vedou Gabriela k jeho osudu a snad i ke spáse svět.
  Rozšíření Reverie
  Gabriel se snaží pomoci pobočnici nedávno zabité upíří královny
  Rozšíření Resurrection
  Děj Reverie pokračuje tímto rozšířením. Gabriel se utká se zlým démonem, který je známý jen jako Zapomenutý.
  Klíčové vlastnosti
  Vychutnejte si nově přidané herní funkce, jako je například vylepšená grafika s vysokým rozlišením, pevných 60 snímků za sekundu (doporučená specifikace), integraci Achievement prostřednictvím technologie Steam s úložištěm Cloud a podpora Big Picture pro plnou kontrolu Gamepadu. Ponořte se do časové osy náhradníků Lords of Shadow, potkejte se s klasickými postavami a zažijte tangenciální vedlejší příběhy. Objevte Gabrielův konečný osud. Vyřešte nezkrácené hádanky po vaší cestě, abyste odemkli nové předměty, ve kterých můžete zlepšit své šance na úspěch. Neponechávejte žádný kámen, protože nikdy nevíte, co byste mohli najít. Použijte sekundární zbraně jako dýky a svatou vodu a kombinujte je s lehkou a temnou magií pro množství silných útoků, které odhalí své nepřátele. Spravujte kouzla, jelikož síla přichází za cenu! Prozkoumejte gotické zříceniny, tmavé hrady, staré lesy a zmrzlé pustiny. Objevte celý svět a prozkoumejte s mnoha cestami a skrytými tajnými místy, které obsahují položky, které Gabrielu pomohou při jeho hledání.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Castlevania Lords of Shadow Ultimate Edition? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

metalgearsoliddelta, metalgearsolid, snakeeaster
pointandclickadventures, hernicteni, adventury
soulsborn, darksouls, komiksycesky
assassinscreedshadows, acshadows
stalker2, heartofchornobyl
hvezdnevalky, starwarsoutlaws